OD 2018-03-26 DO 2018-04-01

Poniedziałek, 26 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Marach, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem Zbawionych w niebie - intencja od brata Zygmunta z rodziną.

Wielki Poniedziałek.

Wtorek, 27 marzec 2018 r

godz: 18:00Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za dar 85 -tej i 86 -tej rocznicy urodzin, za wszelkie dobro, wsparcie i umacnianie Darami Ducha Świętego, z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie dalsze łaski, zdrowie i siły oraz Boże błogosławieństwo na dalsze lata - intencja od dzieci z rodzinami.

Wielki Wtorek.

Środa, 28 marzec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o jak najowocniejsze przeżycie Triduum Paschalnego i nadchodzących świąt w gronie rodziny i najbliższych. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu trudności w codziennym życiu. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Ludwika Król, śp. Genowefę i Jana Firlej wszystkich zmarłych z rodzin Królów i Firlejów; śp. Andrzeja Krawczyka - intencja od siostry Agnieszki z mężem i dziećmi; śp. Tadeusza Kamieniarz - intencja od wszystkich sąsiadów z Krzycka Wielkiego; śp. Eleonorę Głuszak - intencja od wszystkich sąsiadów z Krzycka Wielkiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Wielka Środa.

Czwartek, 29 marzec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Marach, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską szczęścia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od Barbary z rodziną.

Wielki Czwartek - Ustanowienie Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa.
MSZA Wieczerzy Pańskiej.

Piątek, 30 marzec 2018 r

godz: 18:00Liturgia na cześć Męki Pańskiej.

Wielki Piątek - Liturgia Męki Pańskiej.

Sobota, 31 marzec 2018 r

godz: 20:00Za wszystkich Parafian.

WIGILIA PASCHALNA W WIELKĄ NOC.

Niedziela, 1 kwiecień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Zofię, Franciszka, Walentego Pracharczyk, śp. Stefanię, Kazimierza Mrozkowiak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Mariannę Mania w 6 rocznicę śmierci, śp. Wawrzyńca Manię oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą do Kochającego Boga o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Mariana Antkowiaka w 18 rocznicę śmierci, śp. Mirosława Kot w 1 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośba o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

WIELKA NIEDZIELA.
UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PANA JEZUSA.