OD 2018-04-02 DO 2018-04-08

Poniedziałek, 2 kwiecień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Zofię, Józefa Zielonarskich, śp. Helenę, Edwarda Jędrzejczak, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Ewę, Jana, Bernarda Ratajczak, śp. Martę John, aby Jezus Zmartwychwstały, obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Z prośbą do Chrystusa Zmartwychwstałego, o łaskę nieba i wieczne szczęście zbawionych dla śp. Henryka Kurpisz, zmarłych jego Rodziców, śp. Annę, Piotra, Wacława Józefczak, śp. Helenę Włodarczak. Prosząc Kochającego Boga, o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Wtorek, 3 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Marach, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go łaską wszystkich zbawionych w niebie - intencja od Mamy.

Środa, 4 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci naszej parafii z podziękowaniem za piękne przeżycie Triduum Paschalnego; za łaskę Miłosierdzia, którego dostąpiliśmy w sakramencie pokuty i jak najwspanialsze owoce czasu Wielkanocnego, płynące od Chrystusa Zbawiciela Świata. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu wszelkich trudności w codziennym życiu. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin: śp. Tadeusza Kamieniarz - intencja od córki Marzeny z mężem i synem, śp. Andrzeja Krawczyk - intencja od wszystkich sąsiadów, aby Zmartwychwstały Jezus, w swoim niezgłębionym Miłosierdziu, obdarzył ich błogosławionym pokojem i blaskiem swojego wiekuistego światła.

Czwartek, 5 kwiecień 2018 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich dzieci przygotowujących się do Pierwszej spowiedzi i Sakramentu Eucharystii, za wszystkich Rodziców, rodziny, rodziców chrzestnych, prosząc Chrystusa Zmartwychwstałego o wszelkie łaski i opiekę Matki Najświętszej na czas przygotowań.

Oktawa Wielkanocy, Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 6 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Kazimierę, Leona, Zofię, Zbigniewa, Renatę, Tadeusza Mądroszkiewicz, śp. Danutę, Czesława, Zygmunta Rembalskich, śp. Bronisławę, Józefa Urszule Szenchofer i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Oktawa Wielkanocy, Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 7 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Oktawa Wielkanocy, Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 8 kwiecień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Wacława Głuszaka w 20 rocznicę śmierci, śp. Eleonorę Głuszak, śp. Eugeniusza Lorek, zmarłych z rodziny Głuszaków i Majchrzaków, aby łaskawy i Miłosierny Bóg, przyjął ich do Królestwa w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Jolantę Urbańczak w 8 rocznicę śmierci, śp. Ewę Łeszyk, śp. Józefa Łeszyk, śp Rodziców Anielę i Wincentego Urbańczak, śp. Agnieszkę i Stanisława Wojtkowiak, śp. Marię, Weronikę, Edwarda Cieślik, aby Chrystus Zmartwychwstały, w swoim Miłosierdziu obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Z prośbą do Chrystusa Zmartwychwstałego, o wszelkie łaski, Dary Ducha Świętego w pomyślnym zdaniu egzaminu maturalnego dla wnuka Huberta, o wszelkie dobro, potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Uroczystość Miłosierdzia Bożego.