OD 2018-04-16 DO 2018-04-22

Poniedziałek, 16 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Edmunda Wawrzyniaka i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską szczęścia wiecznego w niebie - intencja od Urszuli i Tadeusza Sierackich.

Wtorek, 17 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Helenę i Stefana Pawlak, za wszystkich zmarłych z rodzin Pawlaków i Marachów, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Środa, 18 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie potrzebne łaski i umacnianie wiary, nadziei i miłości w codziennym życiu. W intencjach Księdza Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego w 16 rocznicę ingresu do naszej archidiecezji z prośbą do Chrystusa Dobrego Pasterza, o wszelkie łaski, zdrowie w odpowiedzialnej posłudze w naszej archidiecezji, w Polsce i na świecie. Za wszystkie dzieci, które w sobotę po raz pierwszy przystąpią do sakramentu pokuty, aby Jezus Miłosierny, obdarzał ich wszelkimi łaskami i umacniał w drodze ku świętości oraz przygotowań do Pierwszej Komunii. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski,. zdrowie i opiekę Matki Najświętszej. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin: śp. Tadeusza Kamieniarz - intencja od szwagra Janusza z rodziną; śp. Stanisława Cieślawskiego - intencja od Bożeny i Zbigniewa z rodziną, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 19 kwiecień 2018 r

godz: 15:30Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach drogich zmarłych: śp. Heleny i Franciszka Poloch, śp. Cecylii i Bolesława Kucharskich, śp. Teresy Urban, śp. Tadeusza Kozicę, aby Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny, obdarzył ich szczęściem wszystkich Zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Piątek, 20 kwiecień 2018 r

godz: 15:00Msza ślubna. Chrzest.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Marach, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską życia wiecznego w niebie - intencja od brata Wojciecha z żoną i dziećmi.

Sobota, 21 kwiecień 2018 r

godz: 10:00Pierwsza spowiedź - klasa 3a.

godz: 11:00Pierwsza spowiedź - klasa 3b.

godz: 14:30Msza ślubna.

godz: 16:00Msza ślubna.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Świętego Walentego w intencjach całej Wspólnoty Św. Walentego naszej parafii - prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo; o wszelkie łaski i zdrowie dla chorych członków wspólnoty oraz za wszystkich zmarłych członków Wspólnoty i zmarłych z naszych rodzin, aby Chrystus Miłosierny obdarzył ich łaską nieba.

Niedziela, 22 kwiecień 2018 r

godz: 08:30Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II w intencjach całej rodziny, o potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej. Za zmarłych śp. Jadwigę Bortel w 11 rocznicę śmierci, śp. Wincentego i Katarzynę Bortel, śp. Zdzisława Poloch, wszystkich zmarłych z rodzin Michałowskich, Bortlów i Sobeckich, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

godz: 10:00Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w intencjach całej rodziny, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej. Za wszystkich zmarłych z rodziny śp. Annę i Władysława Świętek, śp. Marię i Stanisława Janowicz, śp. Floriana Marcinek, śp. Marię i Bartosza Skowrońskich, aby Jezus Miłosierny obdarzył ich szczęściem wszystkich Zbawionych w niebie.

godz: 11:30Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w intencjach całej rodziny, o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za zmarłych z rodziny śp. Wandę i Romana Kubackich, śp. Walentynę i Seweryna Sibinskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Niedziela Dobrego Pasterza - Msze Papieskie.