OD 2018-04-23 DO 2018-04-29

Poniedziałek, 23 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Edmunda Wawrzyniaka, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go radością życia wiecznego w niebie - intencja od wszystkich sąsiadów.

Uroczystość Świętego Wojciecha - Głównego Patrona Polski.

Wtorek, 24 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Adama Hejdysz, aby Chrystus Miłosierny obdarzył go nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od Beaty i Marka z rodziną.

Środa, 25 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie łaski i Dary Ducha Świętego w codziennym życiu. Z prośbą do Matki Najświętszej o wszelkie łaski i potrzebne zdrowie i siły. W intencjach wszystkich powołanych z naszej parafii Ks. kan. Ryszarda Kurpisza, Siostry Elizy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski, zdrowie, umacnianie przez Chrystusa Dobrego Pasterza w pracy dla dobra Kościoła. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o siły i zdrowie w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Andrzeja Krawczyka - intencja od teściowej; śp. Ludwika Król, śp. Genowefę i Jana Firlej oraz wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Dziadków z rodzin Śnieguckich i Drzewieckich, zmarłych rodziców Irenę i Edmunda Śnieguckich, śp rodzeństwo Halinę i Wojciecha oraz wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Stanisława Cieślawskiego - intencja od rodziny Bortel i Łeszyk z ulicy Dworcowej; śp. Stanisława Kaczmarczyka, śp. Andrzeja Woźnickiego, za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny, obdarzył ich nadzieją życia wiecznego wśród wszystkich Zbawionych.

Święto Świętego Marka - Ewangelisty.

Czwartek, 26 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Rezerwacja Państwo Gruszeccy.

Piątek, 27 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Eleonorę Głuszak, aby Jezus Zmartwychwstały obdarzył ją łaską życia wiecznego w niebie - intencja od wszystkich prawnuków.

Sobota, 28 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Rezerwacja Pani Cichoszewska.

Niedziela, 29 kwiecień 2018 r

godz: 08:30Z prośbą do Kochającego Boga, o Miłosierdzie i nadzieję życia wiecznego w niebie dla naszych zmarłych: śp. Jarosława Cichego, śp. Ludwiki, Michała, Antoniego Krzywosz, śp. Marianny, Józefa Wojciechowskich, śp. Apolonii i Antoniego Stróżyńskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny uświęcających się w czyśćcu. Upraszając również Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkich łask i opieki Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Zenona Walkowskiego w 5 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin Głuszaków, Walkowskich i Żepków, aby Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny, obdarzył ich spokojem i wiecznym szczęściem oraz otworzył przed nimi Bramy Niebios. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30W intencjach Czcigodnych Jubilatów z podziękowaniem za miłość, wiarę i zdrowie, za wspólne w szczęściu przeżycie wszystkich lat, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny o łaskę Bożej Opatrzności dla Jubilatów i całej rodziny na dalsze lata życia.

V Niedziela Wielkanocna.