OD 2018-05-07 DO 2018-05-13

Poniedziałek, 7 maj 2018 r

godz: 13:00Msza pogrzebowa śp. Danuta Borowczak.

godz: 18:00Z prośbą do Kochającego Boga o Miłosierdzie i nadzieję życia wiecznego w niebie dla naszych zmarłych: śp. Czesława Walkowiaka, śp. Marię i Tadeusza Jagodzik, śp. Celestynę i Mieczysława Miara, śp. Ryszarda Ciesielskiego oraz wszystkich zmarłych z rodziny. Upraszając również Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkich łask i opieki Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Procesja błagalna o dobre urodzaje.

Wtorek, 8 maj 2018 r

godz: 13:00Msza pogrzebowa śp. Andrzej Jęśkowiak.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Kamieniarz, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od chrześnicy z rodziną.

Uroczystość Św. Stanisława Bp i męczennika - Procesja błagalna o dobre urodzaje.

Środa, 9 maj 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, szczególnie za dzieci, które w najbliższą niedzielę po raz pierwszy będą w Pełni Uczestniczyć w Eucharystii, o jak najpiękniejsze przeżycie tego dnia oraz umacnianie szczerej miłości do Jezusa w rodzinach. Za wstawiennictwem Świętych Patronów w intencjach wszystkich rolników, gospodarzy, leśników, sadowników, ogrodników, pszczelarzy i działkowców, aby Dobry Bóg błogosławił w pracy i pozwolił cieszyć się owocami ich wytrwałej i ofiarnej pracy. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Krystynę Rzeźnik w 26 rocznice śmierci, śp. Bronisławę i Mariana Gruszeckich, śp. Stanisława Domagałę, śp. Leszka Rzeźnik, śp. Jana Bajon, śp. Tadeusza Bąkiewicza, zmarłych z rodziny: Gruszeckich, Mizernych, Betków, Domagałów i Wojtkowiaków; śp. Emilię Zielonarską, śp. Irmi Seumann; i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Tadeusza Kamieniarz - intencja od Anny Markiewicz z dziećmi i rodziną oraz od rodziny Foterek z Włoszakowic; śp. Stanisława Cieślawskiego - intencja od rodzin Bortlów, Danków i Polochów; śp. Kazimierza Hoffmann w 17 rocznicę śmierci, śp. Annę, Andrzeja, Justynę Hoffmann, śp. Antoniego, Mariannę Włodarczaków, aby Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Procesja błagalna o dobre urodzaje.

Czwartek, 10 maj 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Kamieniarz, aby Jezus Miłosierny obdarował go łaska życia wiecznego wśród wszystkich zbawionych - intencja od siostry Łucji z rodziną.

Piątek, 11 maj 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Jadwigę, Jana Cukierskich, śp. siostrę Stanisławę, śp. braci: Jana, Władysława, śp rodziców Władysławę i Franciszka Stanków i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Sobota, 12 maj 2018 r

godz: 10:00Spowiedź dzieci komunijnych i Rodziców.

godz: 16:30Za zmarłych śp. Erikę Pindara, śp. Bolesława Wańskiego oraz zmarłych z rodzin: Kirsch, Pindara, Kasperskich i Wańskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie.

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marzenkę Piskorz oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Niedziela, 13 maj 2018 r

godz: 07:30Rezerwacja Pani Kurek.

godz: 09:00Za zmarłych śp. Józefa Bansiak w 2 rocznicę śmierci, śp. Zenona, Jana Banasiak śp. Karolinę Mazur, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem zbawienia w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:30Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W intencjach wszystkich dzieci, aby Kochający Jezus i Matka Najświętsza umacniali ich w codziennym życiu ku świętości oraz ich rodziny.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.