OD 2018-05-14 DO 2018-05-20

Poniedziałek, 14 maj 2018 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich uczniów 4 klasy - przeżywających swoją Pierwszą Rocznice Komunii Świętej z podziękowaniami za wszelkie łaski jakie otrzymujemy wzywając Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Prosząc Kochającego Boga o umacnianie naszej wiary, nadziei i miłości oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla dzieci, rodziców i naszych rodzin.

Święto Świętego Macieja - apostoła.

Wtorek, 15 maj 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Cecylię Urbaniak w 7 rocznice śmierci, śp. Zdzisława Urbaniak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Środa, 16 maj 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za czas Uroczystości Komunijnych i rocznicowych, o wszelkie łaski i umacnianie darami Ducha Świętego dla naszych rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci. W intencjach wszystkich powołanych z naszej parafii Ks. Kan. Ryszarda Kurpisza, Siostry Elizy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. Kan Stefana Stachowiaka o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej oraz o nowe i święte powołania z naszej rodziny parafialnej. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o potrzebne zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin śp. Stefana i Janinę Kaczmarków, śp. Jana Grycz, śp. Barbarę Waszkiewicz i wszystkich zmarłych z rodzin Grycz, Kaczmarek i Waszkiewicz; śp. Andrzeja Krawczyk - intencja od szwagra Jarosława z rodziną; śp. Stanisława Cieślawskiego - intencja od chrześnic Katarzyny i Barbary z rodzinami; śp. Andrzeja Jęśkowiak - intencja od wszystkich sąsiadów; śp. Danutę Borowczak - intencja od Mamy i rodzeństwa; śp. Zofię Sobczak - intencja od rodziny Rembalskich; za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył, ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Święto Św. Andrzeja Boboli - męczennika - Głównego Patrona Polski.

Czwartek, 17 maj 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Teresę, Antoniego Stachowiak, za zmarłych dziadków śp. Marię, Elżbietę, Jana Jagodzińskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Jezus Zmartwychwstały i Miłosierny obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Piątek, 18 maj 2018 r

godz: 18:00Z prośba do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie łaski, zdrowie dla Adeli i całej rodziny. Za zmarłych rodziców śp. Irenę i Edmunda Śnieguckich, zmarłe rodzeństwo sp. Halinę i Wojciecha, zmarłych dziadków z rodzin Drzewieckich i Śnieguckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich Zbawionych.

Sobota, 19 maj 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stanisławę, Romana, Ildefonsa Kowali, śp. Pelagię, Władysława, Kazimierza, Władysława, Bolesława Cecylię Szymańskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, Dary Ducha Świętego, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wigilia Uroczystości Zesłania Ducha Świętego
Parafialne Dziękczynienie za 1050 lat Biskupstwa Poznańskiego.

Niedziela, 20 maj 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych rodziców śp. Pelagię, Stanisława Hetmanowskich, śp. Stanisławę, Władysława Dodot, za wszystkich zmarłych z rodzin Dziubałów, Hetmanowskich i Dodot, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośba do Ducha Świętego, o wszelkie łaski, zdrowie i umacnianie Darami w codzienności oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

godz: 10:00Rezerwacja P. Adamska.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Martę Simon w 5 rocznicę śmierci, śp. Bronisława Simon, śp. Teresę i Eugeniusza Rozynek, zmarłych z rodziny Simonów, Małeckich i Rozynek, aby Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Ducha Świętego o wszelkie łaski, zdrowie, umacnianie darami i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.