OD 2018-05-21 DO 2018-05-27

Poniedziałek, 21 maj 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Henryka Cieślik, śp. Annę i Brunona Cieślik, śp. Beatę i Janusza Jaśniak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od siostry Lucyny z mężem.

Święto NMP Matki Kościoła.

Wtorek, 22 maj 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II w intencjach wszystkich parafian, o wszelkie łaski, umacnianie Darami Ducha Świętego. W intencjach całej rodziny o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej. W intencjach chorych, cierpiących, przebywających w szpitalach, o potrzebne zdrowie i siły w codzienności. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Syna Mariana, śp. rodziców zmarłych z rodzin Styzinskich i Gertner, zmarłe rodzeństwo, śp. Juliannę Majchrzak za zmarłych szwagrów i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Zmartwychwstały i Miłosierny Chrystus obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Msza Papieska.

Środa, 23 maj 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie potrzebne łaski i umacniane Darami Ducha Świętego. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w dźwiganiu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Danutę Borowczak - intencja od wszystkich sąsiadów, śp. Bogdana Jóźwiaka, za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 24 maj 2018 r

godz: 18:00W intencjach małżonków przeżywających 10 rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za wszelkie łaski oraz prośbą o zdrowie, umacnianie wiary nadziei i miłości w rodzinie. Za zmarłych śp. Elwirę i Edmunda Wawrzyniak, śp. Sabinę Wałkiewicz oraz wszystkich zmarłych z rodziny Wawrzyniak, Wałkiewicz i Sierackich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Piątek, 25 maj 2018 r

godz: 18:00Rezerwacja P. Z. Marach.

Sobota, 26 maj 2018 r

godz: 16:30W intencjach Czcigodnych Jubilatów przeżywających 30 rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za odebrane łaski, z prośbą o umacnianie wiary, nadziei i miłości oraz zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata dla całej rodziny. Za zmarłego śp. Ojca i wszystkich zmarłych z rodziny o radość życia wiecznego w niebie.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Helenę Wójcik, śp. Teresę, Eugeniusza i Stanisława Rozynek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Kochającego Boga, o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Filipa Nereusza - kapłana.

Niedziela, 27 maj 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Annę i Władysława Świętek, śp. Marię i Stanisława Janowicz, śp. Floriana Marcinek, śp. Marię i Bartosza Skowrońskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Walentynę, Franciszka Bortel, śp. Jadwigę, Walentego Firlejów, śp. Pelagię, Katarzynę, Floriana Bortel, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłego śp. Zygmunta Klleda oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie dobro, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.