OD 2018-05-28 DO 2018-06-03

Poniedziałek, 28 maj 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Henryka Cieślik, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od brata Tadeusza z rodziną.

Wtorek, 29 maj 2018 r

godz: 11:00Msza św. Rocznicowa z okazji 19 Rocznicy Świeceń Kapłańskich - Prezbiterów archidiecezji poznańskiej i diecezji kaliskiej.

Wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej - Patronki archidiecezji.

Środa, 30 maj 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski i umacnianie wartości religijnych i patriotycznych. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o potrzebne zdrowie i siły w pokonywaniu wszelkich życiowych doświadczeń. Z prośbą do Kochającego Boga o zdrowie i wszelkie łaski dla Mamy. Za zmarłych z naszych rodzin śp. Stefana Kaczmarek i wszystkich zmarłych z rodziny o nadzieję życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 31 maj 2018 r

godz: 09:00Za wszystkich zmarłych z rodziny Wülke, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej.

Procesja Eucharystyczna - Bożego Ciała do 4 ołtarzy.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Krzysztofa Ratajczaka, śp. Piotra i Jadwigę Marcinkowskich, śp. Joannę i Czesława Stachowiak, aby mogli się radować wiecznym szczęściem w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Piątek, 1 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Andrzeja Krawczyka, aby Miłosierny Jezus obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od szwagra Mariusza z rodziną.

Oktawa Bożego Ciała.
Wspomnienie św. Justyna - męczennika. Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 2 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Wymienianek Rocznych.

Oktawa Bożego Ciała - Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 3 czerwiec 2018 r

godz: 08:30Dziękując Trójcy Przenajświętszej, za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Jana Pawła II; za wszystkie uzyskane łaski, jednocześnie prosząc o zdrowie, błogosławieństwo Boże na każdy dzień życia prywatnego i zawodowego.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Martę Sobecką w 25 rocznice śmierci, śp. Bronisława Sobeckiego, śp. Andrzeja Wołos, śp. Jana Koszyczarka, zmarłych z rodzin Nędzów, Sobeckich i Bortlów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich spokojem i radością wieczną w Królestwie Niebieskim Z prośbą do Kochającego Boga o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych z rodziny Krawczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył, ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

IX Niedziela zwykła.