INTENCJE PARAFIALNE
OD 2018-06-11 DO 2018-06-17

Poniedziałek, 11 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Kaczmarek w 1 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie św. Barnaby - apostoła.

Wtorek, 12 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Jana, Jadwigę, Jana Sztor, zmarłych z rodziny Krawczyk, Sztor i Kunz, za zmarłą śp. Genowefę Rzątkowską w 4 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Skórskich i Rzątkowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Środa, 13 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie potrzebne łaski i umacnianie wiary, nadziei i miłości. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Ks. Kanonika Czesława Kołodzieja, śp. Mariana Szkudlarczyk - intencja od sąsiadów z Krzycka Małego, za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Wspomnienie Św. Antoniego z Padwy - kapłana i doktora Kościoła.

Czwartek, 14 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Cieślawskiego i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od żony Kunegundy.

Wspomnienie św. Michała Kozala - biskupa i męczennika.

Piątek, 15 czerwiec 2018 r

godz: 15:00Msza ślubna.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Andrzeja Jęśkowiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od chrześnicy, bratanic i bratanka z rodzinami.

Sobota, 16 czerwiec 2018 r

godz: 18:00W intencjach całej Wspólnoty Św. Walentego, dziękując naszemu Św. Patronowi, za wszelkie otrzymane łaski; prosząc o wsparcie i umocnienie na drogach naszego życia dla całej wspólnoty i naszych rodzin. W intencjach chorych członków o potrzebne zdrowie i siły oraz za wszelkie dobro za wstawiennictwem Św. Walentego. Za wszystkich zmarłych członków Wspólnoty i zmarłych z naszych rodzin, aby zaznali szczęścia wiecznego w Królestwie wszystkich Zbawionych.

Niedziela, 17 czerwiec 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Benona, Tadeusza Marach zmarłych z rodziny Marachów, Poprawskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 10:00Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w intencjach nowo narodzonego Wojtusia o wszelkie łaski, zdrowie i siły oraz potrzebne łaski dla rodziców. Z okazji 35 rocznicy urodzin syna, prosząc o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Marię Ślepską i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego. Prosząc Kochającego Boga, o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
W intencjach Czcigodnych Jubilatów przeżywających 30 rocznice sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za każdy dzień naszego życia, prosząc o dalsze Błogosławieństwo, Bożą Opatrzność nad jubilatami i całą rodziną.

XI Niedziela zwykła.