INTENCJE PARAFIALNE
OD 2018-06-18 DO 2018-06-24

Poniedziałek, 18 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Cieślawskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską życia wiecznego w niebie - intencja od syna Grzegorza z żoną i dziećmi.

Wtorek, 19 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych z rodziny Kaczmarek.

Środa, 20 czerwiec 2018 r

godz: 18:00W intencjach młodzieży, aby sakrament bierzmowania, którego udzieli im Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Damian Bryl, umacniał ich codzienne życie darami Ducha Świętego i uzdalniał do dawania świadectwa o Chrystusie w dzisiejszym świecie.

Czwartek, 21 czerwiec 2018 r

godz: 08:00Msza święta na zakończenie Roku szkolnego uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krzycku Wielkim.

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Kazimierza Mejza w 27 rocznicę śmierci, śp. Wandę Mejza, śp. Konrada Królikowskiego, śp. Stanisława Rydlichowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi - zakonnika.

Piątek, 22 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci z podziękowaniem za miniony rok szkolny i katechetyczny oraz o szczęśliwe wakacje i odpoczynek. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin za śp. Jana Krawczyk w 47 rocznicę śmierci, śp. Stanisławę, Andrzeja, Jana, Wojciecha Zofię Krawczyk, śp. Kazimierę Adamską, śp. Jana Hyżyk śp. Jana Sztor, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Msza Papieska.

Sobota, 23 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Helenę i Stefana Walkowskich, zmarłych z rodzin Walkowskich i Samoli, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Niedziela, 24 czerwiec 2018 r [ dzisiaj ]

godz: 08:30Za zmarłych śp. Helenę i Edwarda Jędrzejczak, śp. Zofię i Józefa Zielonarskich, za zmarłych z rodziny Jędrzejczaków i Białasików, aby Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Gertrudę Strzymińską w 15 rocznicę śmierci, śp. Jana Strzymińskiego, aby Bóg Miłosierny obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. rodziców Jadwigę i Jana Cukierskich, śp. siostrę Stanisławę, śp. braci Jana i Władysława, śp. rodziców Władysławę i Franciszka Stanków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.