INTENCJE PARAFIALNE
OD 2018-06-25 DO 2018-07-01

Poniedziałek, 25 czerwiec 2018 r

godz: 13:00Msza pogrzebowa - śp. Ryszard Styziński.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Cieślawskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od córki Justyny z mężem i dziećmi.

Wspomnienie NMP Świętogórskiej z Gostynia.

Wtorek, 26 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mieczysława, Sławomira, Jana, Franciszkę Zapłata, śp. Leona, Genowefę, Jadwigę Samoli, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Środa, 27 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o szczęśliwy czas wakacji i urlopów oraz troskę o religijny charakter niedzielnego dnia. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Mieczysławę Rzeźnik, śp. Andrzeja Jęśkowiak - intencja od wszystkich sąsiadów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w niebie.

Wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek, 28 czerwiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Władysławę Betka w 40 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych z rodzin Bąkiewiczów, Betków, Gruszeckich i Marcinkowskich, Aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Ireneusza - biskupa i męczennika.

Piątek, 29 czerwiec 2018 r

godz: 15:00Msza ślubna.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Eugeniusza Lorek, śp. Eleonorę, Wacława, Krystynę, Eugeniusza Głuszak, śp. Antoninę, Mikołaja, Józefa Majchrzak, aby Łaskawy i Miłosierny Bóg przyjął ich do swego Królestwa w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Sobota, 30 czerwiec 2018 r

godz: 16:00Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za 18 lat życia, prosząc Kochającego Boga, o wszelkie łaski, zdrowie oraz opiekę w dorosłym życiu.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Emilię Zielonarską, zmarłych z rodzin Zielonarskich i Hoffmanów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela, 1 lipiec 2018 r

godz: 08:30W intencjach Drogich Jubilatów z okazji 10 rocznicy sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zdrowie oraz umacnianie wiary, nadziei i miłości na dalsze lata wspólnego życia.
Za zmarłych rodziców śp. Stanisława Bortel w 16 rocznicę śmierci, śp. Irenę Bortel, śp. Mariana Samelczaka, śp. Waleriana Drobnika, śp. Krystynę Schmidt, śp. Stanisława Cieślawskiego, za zmarłych rodziców chrzestnych śp. Mariannę i Stanisława, za zmarłych z rodziny Mejzów i Bortelów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Wandę Wańską w 7 rocznicę śmierci, śp. Halinę i Stanisława Mejza, śp. Zofię, Jana Pawlak, śp. zmarłe rodzeństwo, zmarłych z rodziny Mejzów i Pawlaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Bernarda Stankowiak w rocznicę śmierci, śp. Pelagię, Bernarda, Szczepana Stankowiak, śp. Mariana Strażyńskiego i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

XIII Niedziela zwykła.