OD 2018-07-02 DO 2018-07-08

Poniedziałek, 2 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Cieślawskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od córki Krystyny z mężem i dziećmi.

Wtorek, 3 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Andrzeja Jęśkowiaka, aby Zmartwychwstały i Miłosierny Jezus obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od brata Tadeusza z żoną.

Święto św. Tomasza - apostoła.

Środa, 4 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo dla wypoczywających na wakacjach i urlopach o Opatrzność Bożą i szczęśliwe powroty do domu. W intencjach wszystkich rolników gospodarzy, ogrodników, sadowników, leśników, pszczelarzy o dobre żniwa, prace w polu w ogrodach, sadach i lasach. W intencjach chorych, cierpiących, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu wszelkich życiowych doświadczeń Za zmarłych z naszych rodzin, spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 5 lipiec 2018 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich powołanych z naszej wspólnoty parafialnej za Ks. kan. Ryszarda Kurpisza, Siostrę Elizę Michałowską, Siostrę Łukaszę Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka - prosząc Chrystusa Dobrego Pasterza, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej. Z prośbą o nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 6 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Ryszarda Styzińskiego, wszystkich zmarłych z rodziny Styzińskich i Domagałów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych - intencja od kuzyna Zygmunta z rodziną.

Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej - patronki misji - Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 7 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 8 lipiec 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Łucję i Czesława Mejza oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Helenę i Jana Głowackich, śp. Mariannę i Czesława Marcinkowskich, za wszystkich zmarłych z rodziny Głowackich, Marcinkowskich i Kruk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Jana Borowczak w 1 rocznicę śmierci, śp. Danutę Borowczak, wszystkich zmarłych z rodziny Borowczak i Świętek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

XIV Niedziela zwykła.