OD 2018-07-09 DO 2018-07-15

Poniedziałek, 9 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wiesława Kurpisz w 1 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, siły, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wtorek, 10 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Tadeusza i Marię Jagodzik, śp. Wojciecha i Marię Tajchert, śp. Celestynę i Mieczysława Miarę, śp. Czesława Walkowiaka, śp. Franciszkę, Wojciecha, Cecylię Walkowiak, śp. Ryszarda Ciesielskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Środa, 11 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci; w sposób szczególny wszystkich przebywających na wakacjach i urlopach, aby Boża Opatrzność zawsze nad nimi czuwała. Z prośbą do Matki Bożej Rodzicielki o opiekę , szczęśliwe rozwiązanie oraz łaskę zdrowia dla dzieci i całej rodziny. W intencjach chorych cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu codziennych trudności. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. rodziców Anielę i Szczepana Klecha, śp. Bogumiłę i Józefa Migdałek, śp. Aleksandra i Stefana; śp. Ewę i Józefa Łeszyk, śp. Jolantę Urbańczak, śp. Wandę Wańską, śp. Walentynę Machaj, śp. Księdza Mariana Balcerka, śp. rodziców Marię i Edwarda Cieślik, śp. rodziców Anielę i Walentego Urbańczak; śp. Annę Hoffmann w 2 rocznicę śmierci, śp. Kazimierza Hoffmann, śp. Andrzeja Krawczyk, śp. Emilię Zielonarską, wszystkich zmarłych z rodzin Hoffmann, Krawczyk, Włodarczak i Zielonarskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Święto Świętego Benedykta - opata, patrona Europy.

Czwartek, 12 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Elwirę i Edmunda Wawrzyniak, śp. Sabinę Wałkiewicz oraz wszystkich zmarłych z rodzin Wawrzyniak, Wałkiewicz i Sierackich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu - bp i męczennika.

Piątek, 13 lipiec 2018 r

godz: 18:00Rezerwacja Pani Aldona Marach.

Wspomnienie Św. Andrzeja Świerada i Benedykta - pustelników.

Sobota, 14 lipiec 2018 r

godz: 16:30W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów Barbary i Mieczysława przeżywających 50 Rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wspólnie przeżyte lata małżeństwa i otrzymane łaski i dary Ducha Świętego. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o dalsze umacnianie wiary, nadziei i miłości, Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla Jubilatów i całej rodziny.

godz: 18:00Z prośbą do Miłosiernego Boga o łaskę nieba dla śp. Henryka Kurpisz jego śp. rodziców, śp. Anny, Piotra, Wacława Józefczak, śp. Heleny Włodarczak. Prosząc Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Niedziela, 15 lipiec 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Franciszkę Kulas w 11 rocznicę śmierci, śp. Bronisława Kulas, śp. Irenę, Edwarda i Mirona Tyrała, śp. Mariana Ginter, śp. Helenę Dolata, aby Dobry Bóg przyjął ich do Królestwa Niebieskiego. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Wincentego, Jadwigę Bortel, śp. Katarzynę Bortel, śp. Zdzisława Poloch, zmarłych z rodzin Michałowskich, Bortlów i Sobeckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłego śp,. Bolesława Wojciechowskiego i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

XV Niedziela zwykła.