INTENCJE PARAFIALNE
OD 2018-07-16 DO 2018-07-22

Poniedziałek, 16 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Cieślawskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od syna Stanisława z żoną i dziećmi.

Wspomnienie NMP z Góry Karmel.

Wtorek, 17 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Ryszarda Styzińskiego, aby Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od koleżanek i kolegów z Pogotowia Ratunkowego w Lesznie.

Środa, 18 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo, szczególnie dla wypoczywających na urlopach i wakacjach, aby Boża Opatrzność czuwała nad nimi. Z prośba do Trójcy Przenajświętszej za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. Jana Pawła II o zdrowie, łaski Ducha Świętego oraz z prośbą o pomyślne zdanie egzaminów. W intencjach chorych, samotnych, cierpiących, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu wszystkich życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Kazimierza Kaczmarka w 17 rocznicę śmierci, śp. Marię, Ludwikę, Andrzeja Kaczmarek; śp. Renatę Kostrowską w 26 rocznicę śmierci, śp. Helenę i Michała Kauptman, śp. Mariannę i Władysława Margazyn, śp. Helenę i Kazimierza Kostrowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Czwartek, 19 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Antoniego Marcinka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od wnuczki Magdaleny z rodziną.

Piątek, 20 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Kanonika Zbigniewa Fenglera, aby Miłosierny Chrystus obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych.

Sobota, 21 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stanisławę Konieczną w 25 rocznice śmierci, śp. Tomasza, Tadeusza Koniecznych, śp. Joannę i Karola Włodarczyk, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie łaski, zdrowie i siły oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Niedziela, 22 lipiec 2018 r

godz: 08:30Za zmarłego śp. Ryszarda Styzińskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od rodziny Gertner.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Krzysztofa Ratajczaka, śp. Piotra i Jadwigę Marcinowskich, śp. Joannę i Czesława Stachowiak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. rodziców Wandę Mejza w 10 rocznicę śmierci, śp. Kazimierza Mejza, wszystkich zmarłych z rodziny Mejzów i Firlejów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

XVI Niedziela zwykła - Dzień Papieski.