OD 2018-07-23 DO 2018-07-29

Poniedziałek, 23 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Ryszarda Styzińskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od dzieci z mamą.

Święto św. Brygidy - zakonnicy, patronki Europy.

Wtorek, 24 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie św. Kingi - zakonnicy.

Środa, 25 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo, szczególnie dla wszystkich przebywających na urlopach i wakacjach, aby Boża Opatrzność czuwała nad nimi. W intencjach Mamy i babci Anny z okazji imienin, z prośba do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o potrzebne zdrowie, siły i opiekę św. Patronów. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin śp. Antoniego Marcinek i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Zmartwychwstały i Miłosierny Chrystus obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Święto św. Jakuba - apostoła.

Czwartek, 26 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Profesora Romualda Niparko, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Nieba.

Wspomnienie św. Joachima i św. Anny - rodziców NMP.

Piątek, 27 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Sobota, 28 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Teresę i Ryszarda Kordus, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela, 29 lipiec 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Anielę Adamowicz w 1 rocznicę śmierci, śp. Juliannę i Walentego Firlej, śp. Annę, Walentego, Jerzego, Jana Pawłowskich, wszystkich zmarłych z rodzin Bortel, Firlej, Pawłowskich i Robaszewskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 10:00Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za szczęśliwie przeżyty pierwszy rok życia Amelki, z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i moc łask Ducha Świętego na kolejne lata życia naszej córeczki i wnuczki oraz o zdrowie i wszelkie łaski dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Kazimierza i Janinę Szklarskich, śp. Józefa i Helenę Domagałów, za zmarłych z rodzin Tyczyńskich i Styzińskich, aby Miłosierny Bóg ,obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

XVII Niedziela zwykła.