OD 2018-07-30 DO 2018-08-05

Poniedziałek, 30 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Wtorek, 31 lipiec 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Ekspedyta Błaszczyka, aby Miłosierny Bóg obdarował go nadzieją życia wiecznego w niebie.

Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli - kapłana.

Środa, 1 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, prosząc o wszelkie łaski i Bożą Opatrzność na czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów. W intencjach naszej Ojczyzny z okazji Rocznicy Powstania Warszawskiego, za wszystkich, którzy bohatersko walczyli o naszą wolność oraz o zgodę i jedność w Polsce. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i pokonywanie życiowych doświadczeń Za zmarłych z naszych rodzin za śp. Danutę, Czesława, Zygmunta, śp. Bronisławę, Józefa i Urszulę , śp. Kazimierę, Leona, Zofie, Zbigniewa i Renatę śp. Jadwigę Brucką i wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego - biskupa i doktora Kościoła.

Czwartek, 2 sierpień 2018 r

godz: 18:00W intencjach powołanych z naszej Parafii Ks. kan. Ryszarda Kurpisza, Siostrę Elizę Michałowską, Siostrę Łukaszę Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka prosząc Dobrego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej. Z prośbą do Jezusa Dobrego Pasterza oo nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 3 sierpień 2018 r

godz: 18:00Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa o wszelkie łaski dla rodzin naszej parafii oraz o nawrócenie dla wszystkich, którzy oddalili się od Boga i przeżywają kryzys wiary.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 4 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 5 sierpień 2018 r

godz: 09:00Za zmarłych śp. Piotra, Pelagię Stróżak, śp. Ludwika, Pelagię, Bogusława Kamieniarz, śp. Józefa, Teodozję Skorupińskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 12:00Suma Odpustowa - W intencjach Wszystkich Parafian, aby Kochający Bóg za wstawiennictwem Matki Bożej Śnieżnej obdarzał nas potrzebnymi łaskami.
W 60 Rocznicę Świeceń Kapłańskich Księdza Kanonika Ryszarda Kurpisza, prosząc Chrystusa Dobrego Pasterza o wszelkie łaski, zdrowie i siły w posłudze kapłańskiej.

Odpust Parafialny ku czci Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej.