OD 2018-08-06 DO 2018-08-12

Poniedziałek, 6 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Cieślawskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem zbawionych w niebie - intencja od córki Marii z rodziną.

Święto Przemienienia Pańskiego.

Wtorek, 7 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie Bł. Edmunda Bojanowskiego.

Środa, 8 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo na czas wakacyjnych urlopów i wyjazdów, aby Boża Opatrzność czuwała nad nasza parafią. W miesiącu sierpniu z prośbą o abstynencję i kształtowanie kultury trzeźwości w naszym narodzie. W intencjach Pana Romana Mejza naszego organisty, z okazji imienin aby Bóg obdarzał wszelkimi łaskami a Matka Najświętsza wypraszała potrzebnych sił i zdrowia. Z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie dla całej rodziny. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych trudności. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Mirona Tyrała w 1 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z naszych rodzin, aby dobry Bóg otworzył im bramy niebios.

Wspomnienie Św. Dominika - kapłana.

Czwartek, 9 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Stanisława Witka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaska nieba.

Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża - męczennicy i Patronki Europy.

Piątek, 10 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Benona i Tadeusza Marach, śp Marię, Stanisławę, Andrzeja, Antoniego Urbańczak, zmarłych z rodziny Marachów i Poprawskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dal całej rodziny.

Święto Św. Wawrzyńca - diakona i męczennika.

Sobota, 11 sierpień 2018 r

godz: 14:00Msza św. Dożynkowa - Dziękczynienie za tegoroczne zbiory. W intencjach wszystkich rolników, gospodarzy, sadowników, ogrodników, leśników, pszczelarzy i działkowców Parafii Krzyckiej.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stanisławę w 37 rocznicę śmierci, śp. Jana, Andrzeja, Jana, Wojciecha, Zofię Krawczyk, śp. Kazimierę Adamską, śp. Jana Hężyk, śp. Jana Sztor i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie św. Klary - zakonnicy.

Niedziela, 12 sierpień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Władysławę i Andrzeja Wieczorek, śp. Gertrudę i Albina Białasik, śp. Emilię i Wiesława Ratajczak, śp. brata Leona i szwagrów śp. Andrzeja, Benedykta i Józefa, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Mariana Ginter w 20 rocznicę śmierci, śp. Franciszkę, Bronisława Kulas, śp. Teresę, Edwarda, Mirona Tyrała, śp. Helenę Dolata, aby Miłosierny Bóg otworzył im bramy niebios. Prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych rodziców Melanię, Jana Ratajczak, śp. Olgę, Kazimierza Borek, śp. Stanisława Boroń, śp. Marka Króla, śp. Dariusza Dolatę, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

W intencjach Dostojnych Jubilatów przeżywających 45 rocznicę sakramentu małżeństwa proszą Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o umacnianie wiary, nadziei i miłości. Prosząc Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo na dalsze lata dla Jubilatów i całej rodziny.

XIX Niedziela zwykła.