OD 2018-08-13 DO 2018-08-19

Poniedziałek, 13 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Irenę Śniegucką w 20 rocznicę śmierci, śp. Edmunda Śnieguckiego, śp. rodzeństwo Halinę i Wojciecha Śnieguckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i siły, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wtorek, 14 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Irenę Raszke w 20 rocznicę śmierci śp. Mieczysława Raszke w 40 rocznice śmierci, śp brata Piotra, śp. rodziców Zofię i Zygmunta Lorych śp. siostrę Elżbietę, śp. Bogumiłę i Janusza Mikołajczak i wszystkich zmarłych z rodzin Raszke, Lorych i Mikołajczak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego - zakonnika i męczennika.

Środa, 15 sierpień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Franciszka Tyczyńskiego, śp. Ks. Kan. Zbigniewa Fenglera, za zmarłych rodziców i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o Dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na każdy dzień.

godz: 10:00Z prośbą do Miłosiernego Boga o spokój i radość życia wiecznego dla zmarłych śp. męża Wojciecha, zmarłych śp. rodziców i teściów, oraz z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, opiekę Matki Bożej Śnieżnej i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Jarosława Cichego, śp. Ludwikę, Michała, Antoniego Krzywoszów, śp. Apolonię, Antoniego, Irenę, Ignacego Stróżyńskich, śp. Mariannę i Józefa Wojciechowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Czwartek, 16 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Piątek, 17 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stanisława Przybylskiego, śp. Antoniego i Irenę Fabiańskich, za wszystkich zmarłych z rodzin Przybylskich, Fabiańskich i Marchlewskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską Nieba. W intencjach synów i wnuków Eryka i Marcela z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, Bożą Opatrzność na czas studiów i nauki oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Jacka - kapłana.

Sobota, 18 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Władysława Kurpisz w 20 rocznicę śmierci, śp. Łucję Kurpisz, zmarłych z rodziny Kurpiszów i Szmatułów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie Bł. Sancji Szymkowiak - zakonnicy.

Niedziela, 19 sierpień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Rodziców Zofię i Władysława Stanisławskich, śp. Gertrudę i Albina Białasik, śp. Janinę, Iwonę, Stanisława Poniży, zmarłych szwagrów, śp. Henryka Langnera śp jego braci Bernarda, Leszka i Edwarda, zmarłych z rodzin Langnerów i Śliwów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Rezerwacja P. Błaszczyk.

godz: 11:30Rezerwacja P. Mirek.

XX Niedziela zwykła.