OD 2018-08-20 DO 2018-08-26

Poniedziałek, 20 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Cieślawskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych - intencja od córki Joanny z mężem i dziećmi.

Wspomnienie Św. Bernarda - opata i doktora Kościoła.

Wtorek, 21 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Marię, Antoniego Furman, śp. Małgorzatę, Stanisława Furman, śp. Gertrudę, Walentego Wilczak, śp. Pawła Górnego i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Piusa X - papieża.

Środa, 22 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Św. Jana Pawła II w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski Dary Ducha świętego i umacnianie wartości religijnych i patriotycznych oraz trwanie w trzeźwości i abstynencji. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: za śp. Mieczysława Witkiewicz, śp. Bożenę Nobik, śp. Karola Małeckiego w 9 rocznicę śmierci, śp. Jana Małeckiego, śp. Leona i Jadwigę Hałupka, śp. Marię i Walentego Szady oraz wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wspomnienie NMP Królowej - Msza Papieska.

Czwartek, 23 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Włodzimierza Wygockiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją nieba.

Piątek, 24 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Święto Św. Bartłomieja - apostoła.

Sobota, 25 sierpień 2018 r

godz: 18:00W intencjach Urszuli z okazji 80 rocznicy urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszystkie otrzymane łaski z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o Boże błogosławieństwo, opiekę świętych Patronów, zdrowie oraz wszelkie dobro na kolejne lata życia dla Jubilatki i całej rodziny. Chrzest.

Niedziela, 26 sierpień 2018 r

godz: 08:30Rezerwacja P. Tyrpin.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Mariannę Kamieniarz w 27 rocznicę śmierci, śp. Franciszka Kamieniarz, śp. Tadeusza Kamieniarz oraz za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla całej rodziny.

godz: 11:30Rezerwacja P. Kloc. Chrzty.

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.