OD 2018-08-27 DO 2018-09-02

Poniedziałek, 27 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie Św. Moniki.

Wtorek, 28 sierpień 2018 r

godz: 18:00Rezerwacja P. Dudziak

Wspomnienie Św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła.

Środa, 29 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci z podziękowaniem Kochającemu Bogu, za czas wakacji i urlopów oraz z prośbą o wszelkie łaski i Dary Ducha Świętego w nowym roku szkolnym. W intencjach powołanych z naszej parafii Ks. kan.. Ryszarda Kurpisza, Siostry Elizy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka o potrzebne łaski, zdrowie i siły oraz opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Ewę Dojas, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

Czwartek, 30 sierpień 2018 r

godz: 11:00Msza w Górce Duchownej za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia w intencjach Parafian i z prośbą o nowe i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

godz: 18:00Rezerwacja Pan Z. Marach.

Piątek, 31 sierpień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Eugenię i Egona Czyż, śp. Wojciecha i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Sobota, 1 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych z Rocznych wymienianek i za wszystkie ofiary II Wojny Światowej.

Wspomnienie Bł. Bronisławy - zakonnicy.

Niedziela, 2 wrzesień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych rodziców śp. Irenę Bortel w 38 rocznicę śmierci, śp. Stanisława Bortel, śp. Łucję, Mariana Samelczak, śp. Waleriana Drobnika, śp. Krystynę Schmidt oraz wszystkich zmarłych z rodziny Mejzów i Bortlów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, prosząc o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Za zmarłych z rodzin: śp Świętek, Janowicz, Kowalik i Cichoszewskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

godz: 11:30Rezerwacja P. Bortel.

XXII Niedziela zwykła.