INTENCJE PARAFIALNE
OD 2018-09-03 DO 2018-09-09

Poniedziałek, 3 wrzesień 2018 r

godz: 08:00Msza św. w Szkole - w Intencjach całej społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzycku Wielkim; Dyrekcji, Nauczycieli, wszystkich Pracowników a szczególnie wszystkich uczniów szkoły, rodziców i opiekunów z racji rozpoczęcia nowego 2018/2019 roku szkolnego - Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na czas nauki.

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego - papieża i doktora Kościoła.

Wtorek, 4 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za śp. Stanisława Cieślawskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od wszystkich wnuków i prawnuków.

Środa, 5 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach wszystkich rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci; o szczególne łaski w nowym roku szkolnym dla młodego pokolenia oraz umacnianie naszych uczniów Darami Ducha Świętego. W intencjach Zuzanny z okazji 18 rocznicy urodzin z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski i prośbą o wszelkie dobro i zdrowie dla całej rodziny. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o potrzebne zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Księdza Kanonika Ryszarda Kurpisza - intencja od wszystkich mieszkańców Krzycka Wielkiego; śp. Stefana Kaczmarek, zmarłych z rodziny Kaczmarek i Nowak - intencja od żony, wszystkich dzieci oraz wnuków; śp rodziców Mariana Lipowy w 14 rocznicę śmierci, śp. Monikę Lipowy, zmarłych z rodziny Nowaków, Lipowych, śp. Marka Donaj, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 6 wrzesień 2018 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich powołanych z naszej parafii: Siostry Elizy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. Kan. Stefana Stachowiaka prosząc Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo. Z prośbą do Chrystusa Dobrego Pasterza o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach Towarzystwa Przyjaciół ASD w Poznaniu przy naszej parafii, o wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 7 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Czesława Nadolnego w 1 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 8 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Rezerwacja Pani Ratajczak.

Święto Narodzenia NMP.

Niedziela, 9 wrzesień 2018 r

godz: 08:30Rezerwacja P. Kubska.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Józefa Adamskiego w 8 rocznicę śmierci, za zmarłych Rodziców i Teściów oraz wszystkich bliskich z rodziny, aby Miłosierny Bóg, obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Annę i Józefa Głuszak, krewnych z rodziny Głuszaków, Rzepków i Dudzików, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

XXIII Niedziela zwykła.