OD 2018-09-10 DO 2018-09-16

Poniedziałek, 10 wrzesień 2018 r

godz: 05:00W intencjach wszystkich Pielgrzymów do Warszawy i Niepokalanowa z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, Opatrzność na czas wspólnego pielgrzymowania, opiekę Matki Najświętszej i naszych świętych Patronów.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Jerzego Samol w 2 rocznicę śmierci, śp. Bogdana, Urszulę, Leona Samol, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

Wtorek, 11 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Marzenkę Piskorz i za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Środa, 12 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach wszystkich rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o potrzebne łaski i umacnianie wartości religijnych oraz patriotycznych w naszej Ojczyźnie. Z podziękowaniem wszystkim, którzy wsparli dzisiaj swoimi darami kwestę OO. Franciszkanów z Klasztoru we Wschowie, w intencjach wszystkich ubogich i potrzebujących, aby zawsze czuli wsparcie z naszej strony. W intencjach o liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w sposób szczególny za Towarzystwo Księży i Braci Chrystusowców z Mórkowa, wszystkich Nowicjuszy, aby Chrystus Dobry Pasterz wspierał w kształceniu i rozwijaniu powołania oraz w odpowiedzialnej pracy duszpasterskiej w Polsce i dla Polonii w świecie. Za wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych: śp. Księdza Kanonika Ryszarda Kurpisza - intencja od wszystkich mieszkańców Krzycka Małego; śp. Stanisława Boroń, śp. Justynę Hoffman i zmarłych z rodziny; śp. Mariannę Grzeszczak i wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją nieba.

Czwartek, 13 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Genowefę i Jana Firlej, śp. Ludwika Król, za wszystkich zmarłych z rodziny Król i Firlej, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma - biskupa i doktora Kościoła.

Piątek, 14 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Rezerwacja P. Aldona Marach.

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Sobota, 15 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Rezerwacja P. Bogumiła Rozynek. Chrzty.

Wspomnienie NMP Bolesnej.

Niedziela, 16 wrzesień 2018 r

godz: 08:30Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za wszelkie odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie. Za wszystkich zmarłych z rodziny o radość życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Stefana Kordylas w 1 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Kordylas i Gąd, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Jana i Marię Ślepskich, śp. Edmunda i Joannę Piaseckich , śp. Stanisława Jurewicza i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie w sposób szczególny dla wnuka Huberta oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

XXIV Niedziela zwykła - Dzień Środków Społecznego Przekazu.