OD 2018-09-24 DO 2018-09-30

Poniedziałek, 24 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Elżbietę Poloch, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją łaską życia wiecznego w niebie - intencja od brata Henryka z żoną.

Wtorek, 25 wrzesień 2018 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich Pielgrzymów Parafialnej Pielgrzymki do Warszawy i Niepokalanowa z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wspólnie przeżyty czas i wszystkie miejsca, które dane nam było zobaczyć, prosząc o dalsze łaski, zdrowie opiekę Matki Najświętszej oraz Św. Andrzeja Boboli, Św. Maksymiliana Kolbe i Bł ks. Jerzego Popiełuszki, których wstawiennictwa upraszamy dla nas i naszych rodzin.

Środa, 26 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci prosząc Kochającego Boga o umacnianie wartości moralnych i przestrzeganie Przykazań Bożych i kościelnych w codziennym życiu. W intencjach powołanych z naszej wspólnoty Siostry Elizy Michałowskiej Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka, prosząc Chrystusa Dobrego Pasterza o potrzebne łaski, siły i zdrowie oraz o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej wspólnoty. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych trudności. Za zmarłych z naszych rodzin śp. Bronisława Kulas w 10 rocznicę śmierci, śp. Franciszkę Kulas, śp. Irenę, Edwarda, Mirona Tyrała, śp. Mariana Ginter, śp. Helenę Dolata, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 27 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Kanonika Jana Wolniaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych.

Wspomnienie Św. Wincentego a Paulo.

Piątek, 28 wrzesień 2018 r

godz: 18:00Rezerwacja P. Marcinkowscy.

Wspomnienie Św. Wacława - męczennika.

Sobota, 29 wrzesień 2018 r

godz: 16:00W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów Urszuli i Władysława przeżywających 60 Rocznicę sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za wszelkie otrzymane łaski wspólnego małżeńskiego i rodzinnego życia. Z prośbą do Kochającego Boga o dalsze potrzebne łaski, zdrowie, siły, błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wstawiennictwo św. patronów dla Diamentowych Jubilatów i całej rodziny.

godz: 18:00Z prośbą do Pana Boga i za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o Boże Miłosierdzie i zbawienie dla śp. Jarosława Cichego w 14 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych z rodziny Krzywoszów, Wojciechowskich oraz za wszystkie dusze uświęcające się w czyśćcu.

Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Niedziela, 30 wrzesień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Agnieszkę Jojte w 5 rocznicę śmierci, śp. Franciszka Jojte, śp. Melanię i Piotra Białas, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Edwarda Duszyńskiego w 23 rocznicę śmierci, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Łaskawy Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski, zdrowie, siły i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Mieczysława i Kazimierza Szymczak, śp. Henrykę Cieślak, śp. Krzysztofa Ratajczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

XXVI Niedziela zwykła.