OD 2018-10-01 DO 2018-10-07

Poniedziałek, 1 październik 2018 r

godz: 18:00W intencjach całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca, aby Kochający Bóg obdarzał potrzebnymi łaskami a Matka Boska Różańcowa, wspierała nasze rodziny, w tym pięknym miesiącu wspólną i odważną modlitwą różańcową.

Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Wtorek, 2 październik 2018 r

godz: 18:00Z podziękowaniem Kochającemu Bogu, za wszelkie otrzymane łaski z okazji 50 rocznicy urodzin Ludmiły, prosząc o wszelkie dobro, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za zmarłych śp. Marię i Wojciecha Tajchert, śp. Marię i Tadeusza Jagodzik, śp. Celestynę i Mieczysława Miara, śp. Czesława Walkowiaka, śp. Franciszkę, Wojciecha, Cecylię Walkowiak śp. Ryszarda Ciesielskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

Środa, 3 październik 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie potrzebne łaski i dbałość o modlitwę różańcową. W intencjach rozpoczynającego się w Watykanie Synodu Biskupów poświęconemu młodzieży i rozeznawania powołania, o jak najlepsze owoce wspólnych dyskusji i programu pracy duszpasterskiej na przyszłość. W intencjach Uczelni Wyższych, wszystkich profesorów, wykładowców akademickich, pracowników i studentów w rozpoczynającym się nowym roku akademickim, o kształtowanie w młodym pokoleniu wartości i odpowiedzialności, dla dobra naszej Ojczyzny. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach, o potrzebne łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych trudności. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Tadeusza Ratajczaka, zmarłych rodziców z obu stron; zmarłych rodziców śp. Krystynę i Henryka Biedrzyńskich, śp. Mieczysława Zapłata, śp. Brata Sławomira Zapłata; śp. Franciszka, Walentynę Bortel, śp. Jadwigę, Walentego Firlejów. śp. Pelagię, Katarzynę, Floriana Bortel, śp. Elżbietę Poloch, aby Miłosierny Bóg otworzył im wszystkim Bramy Niebios.

Czwartek, 4 październik 2018 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich powołanych z naszej parafii: Siostry Teresy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Śnieżnej. Prosząc Chrystusa Dobrego Pasterza o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej wspólnoty.

Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu - Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 5 październik 2018 r

godz: 18:00Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o nawrócenie dla wszystkich parafian, którzy przeżywają kryzys wiary, o powrót do Wspólnoty Kościoła.

Wspomnienie Św. Siostry Faustyny - Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 6 październik 2018 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich zmarłych z Rocznych wymienianek.

Pierwsza Sobota miesiąca.

Niedziela, 7 październik 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Tadeusza, Stanisławę, Tomasza Koniecznych, śp. Janinę Tadeusza, Agnieszkę, Jakuba Pawlikiewicz, śp. Agnieszkę, Józefa Koralewskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00W intencjach Franciszka z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo na każdy dzień życia, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla Franciszka i całej rodziny.

godz: 11:30Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie dla Ks. Proboszcza z okazji imienin - intencja od Przyjaciół i Parafian.

XXVII Niedziela zwykła.