OD 2018-10-08 DO 2018-10-14

Poniedziałek, 8 październik 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Urszulę Marach, wszystkich zmarłych z rodziny Marach i Małeckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wtorek, 9 październik 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Stanisława Cieślawskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych - intencja od córki Małgorzaty z mężem i dziećmi.

Środa, 10 październik 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o umacnianie wartości religijnych i patriotycznych. W intencjach naszej Wizytacji Księdza Biskupa Zdzisława Fortuniaka o wszelkie łaski, na czas wspólnej modlitwy i spotkań z parafianami. W intencjach odbywającego się w Watykanie Synodu poświęconego młodzieży i wyborów życiowej drogi oraz rozeznania powołania, o jak najlepsze owoce i wskazania w dalszej pracy duszpasterskiej. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o potrzebne łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Teresę Królikiewicz - intencja od syna Konrada z żoną; śp. Stefanię Mała i zmarłych z rodziny; śp. Marka Króla, zmarłych rodziców, śp. Olgę, Kazimierza Borek, śp. Stanisława Boroń, śp. Melanię, Jana Ratajczak, śp. Dariusza Dolatę; śp. Leona Kulasa w 14 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 11 październik 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Kazimierza Piechockiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie.

Piątek, 12 październik 2018 r

godz: 15:00Msza ślubna.

godz: 16:30Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w intencjach Wojtusia w 1 rocznicę urodzin, o wszelkie dobro i łaski na każdy dzień życia. W intencjach rodziców z okazji 3 rocznicy ślubu z podziękowaniami Kochającemu Bogu za dar wiary, nadziei i miłości oraz z prośbą o opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Święto Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu.

Sobota, 13 październik 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Ewę, Jana, Bernarda Ratajczak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego.

Niedziela, 14 październik 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Stefanię Jedwabską w 12 rocznicę śmierci, śp. Alojzego Jedwabskiego, za zmarłych śp. Annę i Jana Lewandowskich, zmarłych z rodzin Smyczyńskich i Lewandowskich, śp. Ks. Prałata Czesława Wojciechowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Edwarda Duszyńskiego, śp. Zenona Musielak, śp. Tadeusza Kamieniarz, zmarłych z rodziny Duszyńskich i Kamieniarz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Józefa Banasiak, śp. Jana, Zenona Banasiak, śp. Karolinę Mazur i zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem zbawienia w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

XXVIII Niedziela zwykła - Dzień Papieski.