OD 2018-10-15 DO 2018-10-21

Poniedziałek, 15 październik 2018 r

godz: 09:00Msza św - W intencjach wszystkich chorych oraz Wspólnot Parafialnych naszej parafii.

godz: 18:00Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania - w intencjach wszystkich uczniów klasy 8 oraz ich rodziców, rodzin i świadków bierzmowanych.

Wspomnienie Św. Teresy od Jezusa - Wizytacja Pasterska.

Wtorek, 16 październik 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Irenę i Władysława Błaszkowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej - 40 rocz. wyboru Jana Pawła II na papieża.

Środa, 17 październik 2018 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz pielęgnowanie życia religijnego a szczególnie modlitwy różańcowej. Z podziękowaniem Panu Bogu, za czas naszej wizytacji Ks. Biskupa Zdzisława Fortuniaka, wspólnej modlitwy i planów w pracy duszpasterskiej. W intencjach odbywającego się w Rzymie Synodu poświęconego młodzieży, o jak najwspanialsze owoce tego czasu. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski siły i zdrowie. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Justynę Hoffman w 11 rocznicę śmierci, śp. Annę, Kazimierza Hoffman, śp. Marię, Franciszka Nowak, śp. Stanisława Boroń, śp. Andrzeja Krawczyk oraz wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Annę Marszałek w 1 rocznicę śmierci śp. Stanisława Marszałek i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie.

Wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego - biskupa i męczennika.

Czwartek, 18 październik 2018 r

godz: 10:00Za zmarłego śp. Księdza Kanonika Dionizego Jóźwiaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie.

Święto Św. Łukasza - ewangelisty.

Piątek, 19 październik 2018 r

godz: 18:00W intencjach Drogich Jubilatów przeżywających 5 rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za dar życia i wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Sobota, 20 październik 2018 r

godz: 16:30W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów przeżywających 25 rocznice sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za wszelkie łaski i umacnianie naszej wiary, nadziei i i miłości. Z prośbą do Kochającego Boga o błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla Jubilatów i całej rodziny.

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Irenę Śniegucką, śp. Edmunda Śnieguckiego, zmarłe rodzeństwo śp. Halinę , śp. Wojciecha, śp. zmarłych dziadków, wszystkich zmarłych z rodziny Drzewieckich i Śnieguckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Jana Kantego - kapłana.

Niedziela, 21 październik 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Irenę i Stanisława Bortel, śp. Łucję i Mariana Samelczak, śp. Waleriana Drobnika, śp. Krystynę Schmidt, za zmarłą sp. kuzynkę Elżbietę Poloch i za wszystkich zmarłych z rodziny Mejzów i Bortelów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Władysławę, Stanisława Połczyk, śp. Annę, Stanisławę, Stanisława i Józefa Adamskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłego śp. Henryka Cieślika i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

XXIX Niedziela zwykła - Dzień misyjny. - Niedziela powołań.