OD 2018-10-22 DO 2018-10-28

Poniedziałek, 22 październik 2018 r

godz: 10:00Za zmarłego śp. Rafała Rembalskiego, aby Bóg Miłosierny obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - int. od brata Bogusława z żoną i rodziną.

Wspomnienie Św. Jana Pawła II - Msza Papieska.

Wtorek, 23 październik 2018 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Środa, 24 październik 2018 r

godz: 16:00W intencjach całego Zespołu Śpiewaczego "Mezzo Forte" w z okazji 20 lecia powstania, z podziękowaniem Kochającemu Bogu, za wszelkie łaski, dar wspólnego koncertowania i spotkań, które ubogacają życie naszej lokalnej społeczności śpiewem i muzyką. Za wstawiennictwem Świętej Cecylii naszej Patronki zanosząc dziękczynienie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Matki Bożej Nieustającej Pomocy za opiekę i błogosławieństwo w codziennym naszym życiu. Z prośbą, aby Dobry Bóg obdarzał wszystkich członków Zespołów Śpiewaczych Gminy swą miłością, wspierał nas zdrowiem, a zmarłym członkom naszych Zespołów otworzył w swym Miłosierdziu bramy Niebios.

Czwartek, 25 październik 2018 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Piątek, 26 październik 2018 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich misjonarek i misjonarzy z Polski, aby Chrystus wzmacniał ich w odpowiedzialnej posłudze wobec wszystkich, którym służą swoją pomocą w świecie oraz z prośba o liczne i święte powołania misyjne.

Sobota, 27 październik 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Eugeniusza Lorek w 8 rocznicę śmierci, śp. Eleonorę, Wacława, Krystynę Eugeniusza Głuszak, śp. Antoninę, Mikołaja, Józefa Majchrzak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela, 28 październik 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Pelagię, Stanisława Hetmanowskich, śp. Stanisławę, Władysława Dodot, za wszystkich zmarłych z rodziny Dziubałów, Hetmanowskich i Dodot, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski z okazji 70 rocznicy urodzin, prosząc o wszelkie dobro, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej, oraz za zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

godz: 11:30Za zmarłych śp. syna Mariana, zmarłych rodziców z rodzin Gertner i Styzińskich, zmarłe rodzeństwo śp. Juliannę Majchrzak i zmarłych śp. szwagrów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

XXX Niedziela zwykła - Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.