OD 2018-10-29 DO 2018-11-04

Poniedziałek, 29 październik 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Wtorek, 30 październik 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mirona, Irenę, Edwarda Tyrała, śp. Franciszkę, Bronisława Kulas, śp. Mariana Ginter, śp. Helenę Dolata, aby Miłosierny Bóg otworzył im bramy niebios. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Środa, 31 październik 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, aby zawsze dbano o przestrzeganie Bożych Przykazań i wskazań moralnych. W intencjach Jakuba w 2 rocznicę urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu, za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsza opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo na każdy dzień życia oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla Jakuba, jego rodziców i całej rodziny. W intencjach Jubilatów przeżywających 30 rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za wszelkie łaski i umacniane naszej wiary, nadziei i miłości. Z prośbą do Kochającego Boga, o błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla Jubilatów i całej rodziny. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Tadeusza Ratajczaka, zmarłych rodziców i teściów oraz wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Grzegorza Cielebąk, śp. Barbarę Król, śp. Ludwika Król, śp. Jana i Genowefę Firlej i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. rodziców Anielę i Wincentego Urbańczak w rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny; zmarłych z rodziny Bąkiewicz i Marcinkowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 1 listopad 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Stanisława Stachowskiego śp. Andrzeja Krawczyk, wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Sławomira Zapłata w 1 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla naszych rodzin.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Zofię i Stanisława Homów, śp. Katarzynę, Antoniego, Helenę, Edwarda Jędrzejczaków, za wszystkich zmarłych z rodzin Urbańczaków, Małeckich, Matuszaków, Homa i Jędrzejczaków oraz wszystkie dusze uświęcające się w czyśćcu, aby Miłosierny Bóg, obdarzył ich łaską zbawionych w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 14:00Za wszystkich zmarłych Parafian.
Procesja na cmentarzu i modlitwy za zmarłych z naszych rodzin.

Uroczystość Wszystkich Świętych.

Piątek, 2 listopad 2018 r

godz: 10:00Za wszystkich zmarłych Parafian od listopada 2017 roku.

godz: 18:00Za zmarłych z rodziny Kurek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaska życia wiecznego w niebie.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 3 listopad 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 4 listopad 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Karola Martynów w 19 rocznicę śmierci, śp. Helenę, Bogdana Martynów, śp. Agnieszkę Wojtkowiak w 13 rocznicę śmierci, śp. Stanisława Wojtkowiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Pelagię Stankowiak w 6 rocznicę śmierci, wszystkich zmarłych z rodziny Stankowiaków, Strażyńskich i Bajerów, aby Miłosierny Bóg obdarzył, ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Marię i Jana Ślepskich, śp. Adelę Józefowicz, śp. Ryszardę Lewandowską, śp. Wiktorię Kowalewską, śp. Piotra i Wiktorię Rzodkiewicz, śp. Jana i Józefę Ślepskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych. Prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za dar życia i 80 lat Miłosiernej opieki, prosząc o wszelkie dobro, siły i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny. Za zmarłych śp. Wiktora Orzałkiewicza, wszystkich zmarłych z rodzin Ratajczak, Orzałkiewicz i Apolinarskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego wśród zbawionych w niebie.

XXXI Niedziela zwykła.