OD 2018-11-05 DO 2018-11-11

Poniedziałek, 5 listopad 2018 r

godz: 10:00Za zmarłego śp. Tadeusza Marach w 1 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wtorek, 6 listopad 2018 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Urszulę, Tadeusza, Benona Marach, śp. Emilię , Leona Małeckich, śp. Monikę, Mariana Lipowych, śp. Jadwigę, Władysława Lipowych, śp. Monikę, Michała Lipowych i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wszystkich zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 13:00Msza pogrzebowa śp. Zbigniew Budniaczyński.

Środa, 7 listopad 2018 r

godz: 12:00Modlitwa na cmentarzu za Parafian - Powstańców Wielkopolskich i naszą Ojczyznę.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski, umacnianie wiary, nadziei i miłości oraz wartości religijnych i patriotycznych. Z podziękowaniami Kochającemu Bogu za jego Opatrzność nad naszą rodziną i ustrzeżenie od wszelkich nieszczęść oraz wsparcie w naszej codzienności. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Teresę Królikowską - intencja od wnuczki Andżeliki z mężem i dziećmi; śp. rodziców Leonardę, Józefa Ratajczak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych.

Czwartek, 8 listopad 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Bronisławę Gruszecką w 10 rocznicę śmierci, śp. Marcina Gruszeckiego, śp. Stanisława Domagałę, śp. Krystynę i Leszka Rzeźnik, śp. Jana Bajona, śp. Tadeusza Bąkiewicza oraz wszystkich zmarłych z rodzin: Mizernych, Gruszeckich, Betków, Domagałów i Wojtkowiaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Piątek, 9 listopad 2018 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

godz: 18:00Msza św. Dziękczynna w Bazylice Katedralnej w Poznaniu w intencjach wszystkich Pielgrzymów i Parafii naszego Święciechowskiego Dekanatu.

Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Sobota, 10 listopad 2018 r

godz: 18:00W intencjach Dostojnych Jubilatów przezywających 45 rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za wszelkie otrzymane łaski wspólnego małżeńskiego i rodzinnego życia. Z prośbą do Kochającego Boga, o dalsze potrzebne łaski, zdrowie, siły, błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodziny. Za zmarłych śp. Rodziców jubilatów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych.

Wspomnienie Św. Leona Wielkiego - papieża.

Niedziela, 11 listopad 2018 r

godz: 08:30Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za dar życia i wszelkie otrzymane łaski. Z prośbą i Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej Śnieżnej, Dary Ducha Świętego dla Julii z okazji 18 rocznicy urodzin oraz o umacnianie dobra i wsparcie świętych Patronów dla Julii i całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Halinę, Stanisława Mejza, śp. Zofię, Jana Pawlak, śp. Wandę Wańską, zmarłe rodzeństwo, zmarłych z rodziny Mejzów i Pawlaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Helenę, Edwarda, Katarzynę, Antoniego Jędrzejczak, śp. Helenę, Franciszka Białasik, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych. Z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

XXXII Niedziela zwykła - 100 rocznica Odzyskania Niepodległości Polski.