OD 2018-11-19 DO 2018-11-25

Poniedziałek, 19 listopad 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Kanonika Jana Jarzembowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w Królestwie niebieskim.

Wtorek, 20 listopad 2018 r

godz: 18:00W intencjach Drogich Jubilatów przeżywających 42 rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo w codziennym życiu. Z prośba do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o umacnianie darami wiary, nadziei i miłości dla Jubilatów i całej rodziny.

Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego - kapłana.

Środa, 21 listopad 2018 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Św. Cecylii w intencji Zespołów Śpiewaczych: "Echo" z Sądzi i "Mezzo Forte" z Krzycka Wielkiego, prosząc Jezusa Chrystusa, aby stawał pośród nas i udzielał nam swojego Ducha jedności, abyśmy śpiewem zgodnie oddawali Ci Chwałę. Dopomagaj nam w rozwijaniu talentów, którymi nas obdarowałeś, niech wydają owoc stokrotny. Niech nasi świeci Aniołowie dołącza do naszych ziemskich śpiewów i wstawiają się za nami, byśmy mogli kiedyś z anielskimi chórami śpiewać przed Bożym tronem. Prosimy Wszechmogącego Boga za wszystkich zmarłych członków naszych zespołów, aby mogli wyśpiewywać chwałę Twoją u stóp Twego tronu. W intencjach naszych rodzin o wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Urszulę, Leopolda Betków, zmarłych z rodziny, śp. Annę, Tadeusza Blask, śp. Józefę, Walentego Zielonarskich, śp. Ziomana Smagieł, śp. Stanisława Olejniczaka, śp. Tadeusza Bąkiewicza, zmarłych z rodziny Gruszeckich; śp. Józefa Rodak w 11 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Rodak i Koniecznych, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 22 listopad 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Św. Cecylii i Św. Jana Pawła II w intencjach naszych rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci aby zawsze umacniali swoje życie przykazaniami i wartościami moralnymi. W intencjach powołanych z naszej Parafii Siostry Emilii Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. Kan. Stefana Stachowiaka, prosząc Chrystusa Dobrego Pasterza o potrzebne łaski, zdrowie i siły w pracy duszpasterskiej. Z prośbą o liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach wszystkich zmarłych z naszych rodzin zmarłych z wymienianek i spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wspomnienie Św. Cecylii - męczennicy. Msza Papieska.

Piątek, 23 listopad 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Zbigniewa Budniaczyńskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od sąsiadów z Krzycka Wielkiego z ul. M. Górnego.

Sobota, 24 listopad 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Eugeniusza i Stanisława Rozynek w 18 rocznicę śmierci, śp. Teresę Rozynek w 5 rocznicę śmierci, śp. Helenę Wójcik i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Męczenników z Japonii - Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.

Niedziela, 25 listopad 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Helenę, Jana Młynkowiaków, śp. Magdalenę, Jana Ryszarda Nowaków, śp. Władysława Stróżaka, śp. Zuzannę Smoczyńską oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za wstawiennictwem Św. Katarzyny w intencjach wszystkich Pracowników, emerytów i sympatyków Polskich Kolei Państwowych aby Dobry Bóg wspierał w odpowiedzialnej pracy na rzecz naszych lokalnych społeczności i umacniał w zdrowiu i wszelkich siłach wymagających zadań kolejarskich. W intencjach wszystkich zmarłych kolejarzy i zmarłych z naszych rodzin prosząc Miłosiernego Boga o nadzieję życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

godz: 11:30Rezerwacja Pani Cichoszewska.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.