OD 2018-11-26 DO 2018-12-02

Poniedziałek, 26 listopad 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Zbigniewa Budniaczyńskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od Matki chrzestnej z mężem.

Wtorek, 27 listopad 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Mieczysława Płóciennika, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Środa, 28 listopad 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski i dobre przeżycie zbliżających się naszych rekolekcji adwentowych. W intencjach Księdza rekolekcjonisty Artura Kosiora, o wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej. W intencjach Księdza Biskupa Zdzisława Fortuniaka, z okazji Jego imienin, prosząc Chrystusa Dobrego Pasterza o wspieranie w odpowiedzialnej posłudze Pasterskiej a Matkę Najświętszą o wszelkie łaski i zdrowie. W intencjach Ojców Franciszkanów z Klasztoru we Wschowie z podziękowaniem za pomoc duszpasterską, ich wielka otwartość i życzliwość, prosząc Zbawiciela o nowe, liczne i święte powołania zakonne. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin, zmarłych z wymienianek, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 29 listopad 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Sabinę Wałkiewicz w 10 rocznicę śmierci, śp. Elwirę i Edmunda Wawrzyniak, za zmarłych z rodzin Wawrzyniaków, Sierackich i Wałkiewicz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Piątek, 30 listopad 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Zbigniewa Budniaczyńskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od Kingi i Roberta.

Święto świętego Andrzeja - Apostoła.

Sobota, 1 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych wymienianek.

Początek Parafialnych Rekolekcji Adwentowych.

Niedziela, 2 grudzień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Cecylię Kicińską w 31 rocznicę śmierci, śp. Jana Kicińskiego, śp. Franciszka, Marię Kicińskich, zmarłych z rodzin Lipeltów i Kicińskich, śp. Księdza Prałata Czesława Wojciechowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Polecając Boskiemu Zbawicielowi i wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej naszych zmarłych: śp. Ewę Łeszyk w 3 rocznicę śmierci, śp. Józefa Łeszyk, śp. Marię, Edwarda Cieślik i wszystkich zmarłych z rodziny. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo na każdy dzień naszego życia.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Józefa Banasiak, śp. Jana, Zenona, Karolinę i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

I Niedziela Adwentu - Rekolekcje Adwentowe.