OD 2018-12-03 DO 2018-12-09

Poniedziałek, 3 grudzień 2018 r

godz: 18:001) Za zmarłego śp. Zbigniewa Budniaczyńskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od szwagierki z mężem i dziećmi.
2) Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego. Rekolekcje Adwentowe.

Wtorek, 4 grudzień 2018 r

godz: 18:001) Za zmarłą śp. Marię Strauchmann, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od córki Elżbiety z rodziną.
2) Za wszystkich Parafian.

Rekolekcje Adwentowe.

Środa, 5 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach wszystkich rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o jak najwspanialsze owoce czasu naszych rekolekcji adwentowych. Z podziękowaniem Ks. rekolekcjoniście za czas naszych wspólnych przygotowań do świąt i wprowadzenia w nowy rok duszpasterski. Z prośbą o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Kazimierę, Leona, Zofię, Zbigniewa, Renatę, Tadeusza, Danutę, Czesława, Zygmunta, Rafała, Bronisławę, Józefa i Urszulę; śp. Antoniego Andree, śp. Halinę Dąbrowską, za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie.

Zakończenie Rekolekcji Adwentowych.

Czwartek, 6 grudzień 2018 r

godz: 18:00W intencjach Drogich Jubilatów Justyny i Tomasza z okazji 10 rocznicy sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za dar wiary, nadziei i miłości, prosząc Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie Błogosławieństwo na każdy dzień życia małżeńskiego i rodzinnego. Z okazji 35 rocznicy urodzin Tomasza prosząc o opiekę i potrzebne łaski zawierzając całe życie Matce Bożej Śnieżnej.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 7 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Zbigniewa Budniaczyńskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od sąsiadów z Krzycka Wielkiego z ul. M. Górnego.

Wspomnienie św. Ambrożego - biskupa. Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 8 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Marię Płócieniczak, śp. Zdzisława, Mariusza Kulas, śp. Elżbietę, Antoniego Kulas, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanie Poczętej dla całej rodziny.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

Niedziela, 9 grudzień 2018 r

godz: 08:30Z prośbą do Św. Jana Pawła II, upraszając Kochającego Boga i wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie, szczęśliwe rozwiązanie oraz Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla całej rodziny.

godz: 10:00Rezerwacja Pani Duszyńska.

godz: 11:30W intencjach Ani z okazji 2 rocznicy urodzin oraz Franciszka i Jana z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo na każdy dzień życia, Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny. Za naszych zmarłych śp. Franciszka, Stanisławę Mierzyńskich, śp. Mieczysławę, Wojciecha, Wojciecha Kornosz, śp. Mariannę, Czesława Kubiak, śp. Teresę, Jana Kędziora oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby dostąpili zbawienia w Królestwie Niebieskim.

II Niedziela Adwentu.