OD 2018-12-10 DO 2018-12-16

Poniedziałek, 10 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Zbigniewa Budniaczyńskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od żony z dziećmi i rodzinami.

Wtorek, 11 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Środa, 12 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o jak najowocniejsze przeżycie czasu adwentu i przygotowań duchowych do zbliżających się świat. W intencjach naszej Ojczyzny w rocznice wprowadzenia stanu wojennego prosząc o zgodę, jedność dla wszystkich Polaków. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w codziennych doświadczeniach. W intencjach powołanych z naszej parafii Siostry Teresy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Stefana Kaczmarka w 2 rocznice śmierci, zmarłych z rodzin Kaczmarków i Nowaków - intencja od żony, wszystkich dzieci i wnuków; śp. Marię Strauchmann - intencja od sąsiadów z bloku 82 i 84 w Krzycku Małym; śp. Zdzisława Urbaniak w 10 rocznicę śmierci, śp. Cecylię Urbaniak, za zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 13 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Łucję, Czesława Mejza, śp. Zygmunta Kiczkę, zmarłych z rodziny Rogozińskich i Mejzów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Łucji- męczennicy.

Piątek, 14 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Zbigniewa Pluta w 3 rocznicę śmierci za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie św. Jana od Krzyża.

Sobota, 15 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych rodziców śp. Czesława, Janinę Jagodzińscy, zmarłych dziadków śp. Jana, Elżbietę Jagodzińskich, śp. Władysława, Jadwigę Nabywaniec oraz za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela, 16 grudzień 2018 r

godz: 08:30Z prośbą do Boga Wszechmogącego, aby wprowadził do Królestwa Niebieskiego naszych zmarłych śp. Helenę i Franciszka Poloch, śp. Cecylię i Bolesława Kucharskich, śp. Teresę Urban, śp Tadeusza Kozicę, śp. Ks. kan. Ryszarda Kurpisza śp. Czesława Mendyka. Za przyczyną Najświętszej Maryi Panny i wszystkich naszych świętych Patronów prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Rezerwacja P. Konieczna.

godz: 11:30Rezerwacja P. Kostrzewa.

III Niedziela Adwentu.