OD 2018-12-17 DO 2018-12-23

Poniedziałek, 17 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Edmunda Wawrzyniak w 1 rocznicę śmierci, śp. Elwirę Wawrzyniak, śp. Sabinę Wałkiewicz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od Adama Wałkiewicza i wnuczki Kornelii Sierackiej z mężem.

Wtorek, 18 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Teresę Juryta, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja od brata Stanisława z rodziną.

Środa, 19 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci naszej parafii, o wytrwanie w drodze nawrócenia, dobre wykorzystanie czasu Adwentu i wszelkie łaski na czas zbliżających się świąt. Za wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywani doświadczeń życiowych. Za naszych bliskich zmarłych, spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 20 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Piątek, 21 grudzień 2018 r

godz: 18:00Z podziękowaniem Kochającemu Bogu i Matce Bożej Śnieżnej za przeżyte 90 lat Heleny z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie łaski na dalsze lata życia w zdrowiu i miłości najbliższych oraz prosząc o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Sobota, 22 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w intencjach wszystkich rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, aby zbliżające się święta sprawiły wiele radości i wzajemnej życzliwości oraz otwierały nasze serca na wszystkich potrzebujących z naszej wspólnoty. W intencjach o liczne i święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach całego Towarzystwa Przyjaciół Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, o wszelkie łaski, zdrowie i łaski od Chrystusa Dobrego Pasterza. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin śp. Janinę, Kazimierza Szklarskich, śp. Helenę, Józefa Domagała, zmarłych z rodzin Tyczyńskich i Styzińskich , śp. Ks. Kan. Zbigniewa Fenglera, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Msza Papieska.

Niedziela, 23 grudzień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych rodziców śp. Gertrudę, Albina Białasik, śp. Zofię, Władysława Stanisławskich, śp. Henryka Langnera, jego śp. braci i zmarłych z rodzin Langnerów i Śliwów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski i Dary Ducha Świętego dla wnuków z okazji 18 rocznicy urodzin, aby wiara, nadzieja i miłość towarzyszyły im w całym dorosłym życiu oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Ludwika Małeckiego w 46 rocznicę śmierci, śp. Annę Małecką, śp. Marię, Stanisława Rygusik, śp. Tomasza, Józefa Bura, śp. Władysława, Józefa Borowczak, śp. Małgorzatę Urbańczak, śp. Zofię, Stanisława Homa, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Kochającego Boga o zdrowie, wszelkie łaski, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Janinę, Kazimierza, Sławomira, Waldemara Komorowskich, śp. Stanisławę, Wacława, Elżbietę, Ryszarda Bartosiewicz, śp. Józefę Bolesława Kubuszewskich, śp. Marię Wójcik, zmarłych z rodziny Łukaszewskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

IV Niedziela Adwentu.