INTENCJE PARAFIALNE
OD 2018-12-24 DO 2018-12-30

Poniedziałek, 24 grudzień 2018 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Bogumiła, śp. rodziców i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w nadchodzącym Nowym roku dla całej rodziny.

godz: 22:00Za zmarłą śp. Teresę Urban w 7 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 00:00Za zmarłego śp. Andrzeja Krawczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od rodziców, siostry Agnieszki z rodziną i brata Macieja z rodziną. Prosząc Nowonarodzonego Jezusa o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wigilia Narodzenia Pańskiego.

Wtorek, 25 grudzień 2018 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Mariana Błaszczaka, śp. Henryka Koniecznego, zmarłych z rodzin Błaszczaków, Koniecznych i Giezków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo Nowonarodzonego Chrystusa dla całej rodziny.

godz: 11:30Z podziękowaniem Panu Bogu, Matce Najświętszej i wszystkim świętym patronom za wszelkie otrzymane łaski przez naszą rodzinę. Z prośba o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla Jubilatów obchodzących 25 rocznicę sakramentu małżeństwa. Z prośbą do Miłosiernego Boga o otwarcie bram niebios dla śp. Eleonory Głuszak w 1 rocznicę śmierci.

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z rodzin Komorowskich i Kubuszewskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo Nowonarodzonego Chrystusa dla całej rodziny.

Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

Środa, 26 grudzień 2018 r

godz: 08:30Rezerwacja P. Walkowiak.

godz: 10:00Za zmarłego śp. Tadeusza Kamieniarz w 1 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, siły, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej Nieustającej Pomocy za otrzymane łaski w mijającym roku oraz z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla syna z okazji urodzin i całej Jego rodziny.

Oktawa Bożego Narodzenia, Święto Św. Szczepana pierwszego męczennika.

Czwartek, 27 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Teodorę i Kazimierza Skorupskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od wszystkich dzieci, wnuków i prawnuków.

Oktawa Bożego Narodzenia, Święto Św. Jana apostoła i ewangelisty.

Piątek, 28 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Teodorę i Kazimierza Skorupskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych - intencja od wszystkich dzieci, wnuków i prawnuków.

Oktawa Bożego Narodzenia, Święto świętych Młodzianków - męczenników.

Sobota, 29 grudzień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Annę Kot, śp. Piotra Lipowego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Oktawa Bożego Narodzenia.

Niedziela, 30 grudzień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Juliannę Firlej w 8 rocznicę śmierci, śp. Walentego Firleja, śp. Jana Pawłowskiego, zmarłych z rodzin Firlejów, Pawłowskich i Bortlów, aby Miłosierny Bóg, obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny dla naszych rodzin.

godz: 10:00Z podziękowaniem Kochającemu Bogu i Świętej Rodzinie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze wsparcie, zdrowie, umacnianie łaską wiary, nadziei i miłości, Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Urszulę Marach śp. Benona Marach, śp. Emilię i Leona Małeckich wszystkich zmarłych z rodzin Marachów i Małeckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny dla naszych rodzin. Chrzest.

Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i św. Józefa.