OD 2018-12-31 DO 2019-01-06

Poniedziałek, 31 grudzień 2018 r

godz: 17:00Za wszystkich Parafian.

Zakończenie Roku Kalendarzowego.

Wtorek, 1 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Marię Bajer w rocznicę śmierci, śp. Ludwika Bajer, śp. Mariana Strażyńskiego, zmarłych z rodziny Strażyńskich, Kawczyńskich, Stankowiaków i Messyasz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny w Nowym 2019 roku.

godz: 11:30Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej Śnieżnej za wszelkie otrzymane łaski w minionym roku oraz z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie dobro, umacnianie wiary nadziei i miłości dla całej rodziny w Nowym 2019 roku.

godz: 18:00Za zmarłych śp Marka Króla, śp. rodziców Olgę, Kazimierza Borek, śp. Stanisława Boroń, śp. Melanię, Jana Ratajczak, śp. Dariusza Dolatę, śp. Mariana Polańskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny w Nowym 2019 roku.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - Dzień Pokoju.

Środa, 2 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach wszystkich rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo oraz dbałość o religijne przeżywanie czasu Nowego 2019 roku. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu wszelkich życiowych doświadczeń. Za wszystkich, którzy opiekują się chorymi o wszelkie łaski i umacnianie darami Ducha Świętego. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu.

Czwartek, 3 styczeń 2019 r

godz: 10:00Z prośbą do Chrystusa Dobrego Pasterza o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej wspólnoty parafialnej. Za wszystkich powołanych z naszej rodziny parafialnej Siostrę Emilię Michałowską, Siostrę Łukaszę Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Śnieżnej. W intencjach Towarzystwa Przyjaciół Arcybiskupiego Seminarium Duchownego naszej parafii, o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski w Nowym 2019 roku.

Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus. Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 4 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Władysława Sobeckiego, zmarłych z rodziny Sobeckich, Borowczaków, Mejzów, Kaźmierczaków, aby Bóg Miłosierny otworzył im Bramy Niebios. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla naszych rodzin.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 5 styczeń 2019 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 6 styczeń 2019 r

godz: 08:30Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski z okazji 18 rocznicy urodzin Krystiana. Prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny o wszelkie dobro, umacnianie Darami Ducha Świętego na każdy kolejny dzień życia dla Krystiana oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Ludwika Król, śp. Genowefę i Jana Firlej, śp. Grzegorza Cielebąk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, siły, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Stanisławę, Franciszka Mierzyńskich, śp. Mieczysławę, Wojciecha, Wojciecha Kornosz, śp. Leona Samola, śp. Czesława Miszkiewicz i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską wszystkich zbawionych w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga i Matki Bożej Śnieżnej o dalszą opiekę w Nowym 2019 roku dla całej rodziny.

W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów Cecylii i Wojciecha z okazji 40 rocznicy sakramentu małżeństwa, dziękując za wszelkie otrzymane łaski i prosząc Świętą Rodzinę Jezusa, Maryję i Józefa o umacnianie naszej wiary, nadziei i miłości oraz o wszelkie dobro, zdrowie i błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny.

Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli.