INTENCJE PARAFIALNE
OD 2019-01-07 DO 2019-01-13

Poniedziałek, 7 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Wtorek, 8 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Środa, 9 styczeń 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie łaski na czas wizyty kolędowej oraz umacnianie wartości moralnych w codziennym życiu. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu różnych życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. zmarłych z rodziny Szyszka, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 10 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Piątek, 11 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Helenę, Jana i Ryszarda Pirzeckich, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Sobota, 12 styczeń 2019 r

godz: 18:00Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za dar życia i 70 lat miłosiernej opieki. Prosząc o wszelkie dobro, siłę i zdrowie. Boże błogosławieństwo na kolejne lata życia oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela, 13 styczeń 2019 r

godz: 08:30Za zmarłe śp. Marię Marcinkowską i śp. Teresę Kubską, zmarłych z rodziny Głowackich i Marcinkowskich, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny w nowym 2019 roku.

godz: 10:00Za wszystkich zmarłych z śp. rodziny Michalskich i śp. rodziny Wolniak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Beatę, Janusza Jaśniak, śp. Urszulę, Henryka Cieślik, śp. Józefa Jaśniak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Święto Chrztu Pańskiego.