OD 2019-01-14 DO 2019-01-20

Poniedziałek, 14 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Św. Walentego w intencjach całej Wspólnoty, o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo. Z podziękowaniem Matce Bożej Nieustającej Pomocy, za opiekę przez 35 lat wspólnego życia małżeńskiego. Prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o uproszenie wszelkich łask u Kochającego Boga oraz o zdrowie, szczęście i wszelkie łaski dla Jubilatów oraz całej rodziny.

Wtorek, 15 styczeń 2019 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Środa, 16 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o umacnianie wartości religijnych oraz postępowanie zgodne z Dekalogiem. W intencjach powołanych z naszej wspólnoty: Siostry Emilii Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka prosząc Chrystusa Dobrego Pasterza, o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Śnieżnej oraz o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej wspólnoty. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Jolantę Urbańczak, śp. Ewę i Józefa Łeszyk, śp rodziców Anielę, Wincentego Urbańczak, śp. rodziców Marię, Edmunda Cieślik śp. Wandę Wańską, śp. Franciszka Bortel, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 17 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie Św. Antoniego - opata.

Piątek, 18 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Rozpoczęcie modlitw o Jedność Chrześcijan.

Sobota, 19 styczeń 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mariana Tomiak w 13 rocznicę śmierci, śp. Agnieszkę, Stanisława Tomiak, wszystkich zmarłych z rodzin Stachowiaków i Jagodzińskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara - biskupa.

Niedziela, 20 styczeń 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Czesława i Łucję Mejza, zmarłych z rodzin Mejzów i Rogozińskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. męża Tadeusza Kamieniarz, śp. Marianne, Franciszka Kamieniarz, śp. Stanisława Kamieniarz, zmarłych śp. rodziców Annę, Józefa Markiewicz, śp. brata Mariana Markiewicza, śp. Edwarda Duszyńskiego, śp. Zygmunta Wawrzyniak, zmarłych śp. Barbarę, Franciszka Kostarkiewicz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Emilię Zielonarską w 2 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin: Zielonarskich, Hoffmanów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny w Nowym Roku.

II Niedziela zwykła.