OD 2019-01-21 DO 2019-01-27

Poniedziałek, 21 styczeń 2019 r

godz: 10:00W intencjach wszystkich seniorów - z okazji dnia babci i dziadka, aby Kochający Bóg błogosławił, umacniał zdrowiem i wszelkimi łaskami a zmarłych obdarzył nadzieją życia wiecznego w niebie.

Wspomnienie Św. Agnieszki - męczennicy.

Wtorek, 22 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II w intencjach wszystkich rodzin naszej parafii o umacnianie wiary, nadziei i miłości. O wszelkie łaski na czas wizyty duszpasterskiej - kolędy, o wszelkie dobro i wspólnotę modlitwy. W intencjach młodzieży na czas odbywających się Światowych Dni Młodzieży w Panamie, o piękne i owocne przeżycie tego czasu z rówieśnikami z różnych stron świata i umocnienie słowami Papieża Franciszka. W intencjach chorych z naszej parafii o wszelkie łaski siły i zdrowie. Za zmarłych parafian o nadzieję życia wiecznego w niebie.

Msza Papieska.

Środa, 23 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o umacnianie wartości religijnych i patriotycznych, o wszelkie łaski na czas wizyty duszpasterskiej. W intencjach trwających w Panamie Światowych Dni Młodzieży, aby spotkanie z Papieżem Franciszkiem oraz rówieśnikami z wielu miejsc na świecie pomagało w drodze umacniania wiary i przyjaźni z Jezusem. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin, aby radowali się nadzieją życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 24 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie św. Franciszka Salezego - biskupa i doktora Kościoła.

Piątek, 25 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Św. Pawła w intencjach wszystkich Kościołów Chrześcijańskich o ducha ekumenizmu i wiarę w jedność dla wszystkich Wspólnot zgromadzonych przy Jezusie Zbawicielu Świata.

Święto Nawrócenia Św. Pawła - apostoła.

Sobota, 26 styczeń 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Marię Płócienniczak w 8 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dal całej rodziny.

Wspomnienie Św. Tymoteusza i Tytusa - biskupów.

Niedziela, 27 styczeń 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Władysława Stróżaka w 9 rocznice śmierci, wszystkich zmarłych z rodziny, aby mogli się cieszyć wiecznym szczęściem w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Wszechmogącego Boga i za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie i błogosławieństwo oraz wszelkie łaski w rodzinie.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Franciszka Bortel w 2 rocznicę śmierci śp. Walentynę Bortel, wszystkich zmarłych z rodzin Bortlów i Firlejów, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Z prośbą do Boga Wszechmogącego i za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zbawienie i nadzieję życia wiecznego dla śp. Jarosława Cichego i wszystkich zmarłych z rodziny oraz wszystkie dusze uświęcające się w czyśćcu. Prosząc również Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

III Niedziela zwykła.