OD 2019-02-04 DO 2019-02-10

Poniedziałek, 4 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Jana i Melanię Ratajczak, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wtorek, 5 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Alojzego Marcinkowskiego oraz zmarłych z rodziny Marcinkowskich i Kaczmarków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Agaty - męczennicy.

Środa, 6 luty 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o umacnianie swojego życia głęboką wiarą, nadzieją i miłością oraz budowanie przyszłości w oparciu o Boże Przykazania i wskazania moralne. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń oraz za wszystkich pomagających chorym o wsparcie i umacnianie w codzienności darami Ducha Świętego. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Franciszka Różańskiego i wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Wspomnienie Św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy.

Czwartek, 7 luty 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem naszych Świętych Patronów w intencjach powołanych z naszej rodziny parafialnej: Siostry Teresy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. Kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w codziennym życiu i realizacji swojego powołania. W intencjach o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach naszego Towarzystwa Przyjaciół Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, zawierzając Chrystusowi Dobremu Pasterzowi nasze życie, całą wspólnotę naszego seminarium oraz wszystkich naszych bliskich.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 8 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Teodorę i Kazimierza Skorupskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od wszystkich dzieci, wnuków i prawnuków.

Sobota, 9 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Eugeniusza Lorek, śp. Eleonorę, Wacława, Krystynę, Eugeniusza Głuszak, śp. Antoninę, Mikołaja, Józefa Majchrzak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Prosząc Kochającego Boga za wstawiennictwem naszych Świętych Patronów o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Niedziela, 10 luty 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Franciszkę i Bronisława Kulas, śp. Irenę, Edwarda, Mirona Tyrała, śp. Mariana Ginter, śp. Helenę Dolata, śp. Romana Owsińskiego, aby Miłosierny Bóg otworzył im bramy Królestwa Niebieskiego. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Jana Pawłowskiego w 2 rocznicę śmierci, śp. Juliannę i Walentego Firlej, śp. Annę i Walentego Pawłowskich, wszystkich zmarłych z rodzin Pawłowskich, Firlejów i Bortel, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Z podziękowaniami Kochającemu Panu Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie otrzymane łaski w 85 rocznicę urodzin dla Mamy. Prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny o dalszą opiekę, zdrowie oraz błogosławieństwo Boże dla Jubilatki i całej rodziny.

V Niedziela zwykła.