OD 2019-02-11 DO 2019-02-17

Poniedziałek, 11 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Teodorę Skorupską, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od sąsiadów.

Wspomnienie MNP z Lourdes - Światowy Dzień Chorych.

Wtorek, 12 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Urszulę Marach i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Środa, 13 luty 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o umacnianie wartości religijnych i przestrzeganie Dekalogu. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych trudności. Za zmarłych z naszych rodzin śp. Bogusławę Majchrzak w 19 rocznicę śmierci, wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Józefa Majorka w 9 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych z rodziny Skopińskich i Majorków; śp. Stanisława Domagała w 18 rocznicę śmierci, śp. Bronisławę, Marcina Gruszeckich, śp. Krystynę i Leszka Rzeźnik, śp. Jana Bajon, śp. Tadeusza Bąkiewicza, wszystkich zmarłych z rodzin Gruszeckich, Mizernych, Betków, Domagałów i Wojtkowiaków, aby Miłosierny obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 14 luty 2019 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Za całą Wspólnotę Świętego Walentego o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo, w intencjach narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa o umacnianie wiary, nadziei i miłości. W intencjach chorych członków wspólnoty i naszych parafian o wszelkie łaski i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych członków wspólnoty, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością nieba.

ODPUST KU CZCI ŚWIĘTEGO WALENTEGO.

Piątek, 15 luty 2019 r

godz: 18:00W intencjach Drogich Jubilatów przeżywających 5 rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Matce Bożej i Panu Jezusowi za opiekę i otrzymane łaski. Prosząc Kochającego Boga o dalsza opiekę, błogosławieństwo dla Jubilatów, naszej córki i całej rodziny.

Sobota, 16 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Teodorę Skorupską, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja od Dyrekcji, nauczycieli, wszystkich pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzycku Wielkim.

Niedziela, 17 luty 2019 r

godz: 08:30Z prośbą o łaskę nieba dla zmarłych rodziców śp. Joanny i Karola Włodarczyk, śp. Stanisławy, Tomasza Koniecznych śp braci Tadeusza i Mariana Skrzypczak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Walentynę, Franciszka Bortel, śp. Jadwigę Walentego Firlejów, śp. Pelagię, Katarzynę, Floriana Bortel, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios. Za przyczyną Świętego Walentego prosimy o siły, zdrowie dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Zofię i Stanisława Homów, śp. wszystkich zmarłych z rodzin Homów, Jędrzejczaków, Urbańczaków, Małeckich i Matuszaków oraz wszystkie dusze uświęcające się w czyśćcu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

VI Niedziela zwykła.