OD 2019-02-18 DO 2019-02-24

Poniedziałek, 18 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Edmunda i Elwirę Wawrzyniak, śp. Sabinę Wałkiewicz, śp. Joannę i Franciszka Firlej, śp. Małgorzatę Skrzypczak, śp. Józefa Firlej, śp. Księdza Mariana Balcerka, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wtorek, 19 luty 2019 r

godz: 18:00Rezerwacja P. Wałkiewicz.

Środa, 20 luty 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o umacnianie wartości religijnych i patriotycznych oraz życie zgodne z Dekalogiem. W intencjach Księdza Biskupa Damiana Bryla z okazji Jego imienin, o wszelkie łaski, aby Chrystus Dobry Pasterz zawsze wspierał go w odpowiedzialnej posłudze pasterskiej w naszej archidiecezji. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach prosząc o zdrowie, siły w pokonywaniu wsz3elkich życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Czwartek, 21 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Tadeusza Bąkiewicza w 17 rocznicę śmierci, śp. Juliannę, Walentego Bąkiewiczów, śp. Władysławę, Walentego Betków, wszystkich zmarłych z rodzin Bąkiewiczów, Betków, Gruszeckich i Marcinkowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Piątek, 22 luty 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski i przenikanie swojej codzienności nauczaniem, które pozostawił święty papież. W intencjach wszystkich powołanych z naszej parafii Siostry Teresy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka o wszelkie łaski i wsparcie Świętych patronów. Za zmarłych z naszych rodzin śp. Romana Wawrzyniaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w niebie - intencja od Kuzyna Zygmunta z rodziną.

Święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Msza papieska.

Sobota, 23 luty 2019 r

godz: 16:00W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów obchodzących 65 rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniami Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za wspólnie przeżyte lata, zdrowie i umacnianie naszej wiary, nadziei i miłości. Prosząc Kochającego Boga o dalsze łaski, zdrowie i siły na każdy dzień naszego życia. Prosząc o wszelkie dobro, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Prosząc również o wieczne szczęście dla naszych bliskich zmarłych z rodzin Styzińskich i Gertnerów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

godz: 18:00Za wszystkich parafian.

Wspomnienie Św. Polikarpa - biskupa i męczennika.

Niedziela, 24 luty 2019 r

godz: 08:30Rezerwacja P. Kurpisz.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Martę, Bronisława Sobeckich, śp. Andrzeja Wołos, zmarłych z rodzin Nędzów, Sobeckich i Bortlów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośba do Kochającego Boga za wstawiennictwem Św. Walentego o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Rez. P. Piasecka.

VII Niedziela zwykła.