OD 2019-02-25 DO 2019-03-03

Poniedziałek, 25 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wojciecha Samelczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od wszystkich sąsiadów z Sądzi.

Wtorek, 26 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wojciecha Samelczaka, aby Chrystus Odkupiciel, obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od Rodzeństwa z rodzinami.

Środa, 27 luty 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o umacnianie wiary, nadziei i miłości. W intencjach naszej Ojczyzny o zgodę i jedność oraz uwrażliwienie na szacunek w relacjach międzyludzkich. W intencjach chorych i cierpiących, w sposób szczególny w intencjach chorego Księdza Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego o wszelkie łaski, siły i potrzebne zdrowie w dalszych działaniach duszpasterskich w Kościele w Polsce i naszej archidiecezji. W intencjach zmarłych z naszych rodzin: śp. Małgorzaty Koniecznej w 18 rocznicę śmierci, śp. Jana Fornalczyk, wszystkich zmarłych z rodziny, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Czwartek, 28 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Romana Wawrzyniaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja od żony Marii oraz córki Sylwii z rodziną.

Piątek, 1 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stanisława Stachowskiego w 6 rocznicę śmierci, śp. Andrzeja Krawczyka, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 2 marzec 2019 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 3 marzec 2019 r

godz: 08:30Za zmarłego śp. Kazimierza Szymańskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Walentynę Bortel w 39 rocznicę śmierci, śp. Franciszka Bortel, wszystkich zmarłych z rodzin Bortlów i Firlejów, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios. Z prośbą za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 11:30W intencjach Jana z okazji 8 rocznicy urodzin - dziękując Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, Dary Ducha Świętego, prosząc o dalsze umacnianie wszelkimi dobrami, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Jana i całej rodziny.
Z podziękowaniem Kochającemu Bogu i Matce Bożej Śnieżnej za pierwszy rok życia Antosi, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

VIII Niedziela zwykła.