OD 2019-03-04 DO 2019-03-10

Poniedziałek, 4 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Rodzeństwo Wojciecha i Halinę, śp. Irenę i Edmunda Śnieguckich śp. dziadków z rodzin Drzewieckich i Śnieguckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Święto Św. Kazimierza - królewicza.

Wtorek, 5 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp Rodziców Kazimierza i Wandę Mejzów, śp. Władysława Sobeckiego, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg otworzył im bramy niebios. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Środa, 6 marzec 2019 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

godz: 16:00Za zmarłego śp. Wojciecha Samelczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od żony z dziećmi.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o głębokie i religijne przeczycie czasu Wielkiego Postu, wytrwanie w postanowieniach i umacnianie Przykazań Bożych i kościelnych. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, w sposób szczególny o zdrowie i wszelkie łaski dla Ks. Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego, aby Matka Boża Śnieżna wypraszała u Boga wszelkich potrzebnych łask. Za zmarłych z naszych rodzin śp. Irenę, Jana Józefowskich, śp Mariannę, Franciszka Rogozińskich, śp. Stefanię, Zygmunta Rolla; śp. Jana Małeckiego w 10 rocznicę śmierci, śp. Karola Małeckiego, śp. Marię, Franciszka Małeckich, śp. Emilię, Stanisława Boroń i wszystkich zmarłych z rodziny, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie.

godz: 19:30Za zmarłego śp Romana Wawrzyniaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja od Rodziny Polochów.

Środa Popielcowa - Rozpoczęcie Wielkiego Postu.

Czwartek, 7 marzec 2019 r

godz: 18:00Z prośba do Kochającego Boga w intencjach wszystkich powołanych z naszej wspólnoty Siostry Teresy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. Kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski i błogosławieństwo. W intencjach o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii oraz w intencjach Towarzystwa Przyjaciół ASD w Poznaniu o wszelkie dobro i umacnianie darami Ducha Świętego.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 8 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Monikę Lipowy w 5 rocznicę śmierci, śp. Mariana Lipowy, zmarłych z rodziny Nowaków i Lipowy, śp. Marka Donaj, śp. Romana Wawrzyniak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, siłę, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Sobota, 9 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Janinę, Czesława Jagodzińskich, śp. Jana, Elżbietę Jagodzińskich, śp. Jadwigę, Władysława Nabywaniec za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Niedziela, 10 marzec 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Zofię, Józefa Zielonarskich, śp. Eleonorę, Henryka Kowalczyk, śp. Józefa Dolatę, śp. Helenę, Edwarda Jędrzejczak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Halinę Mejza w 3 rocznicę śmierci, śp. Stanisława Mejzę, śp. Wandę Wańską, śp. Sławomira Jędrzejczaka, śp. Zofię, Jana Pawlak, zmarłe rodzeństwo z rodzin Mejzów i Pawlaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z podziękowaniem Matce Bożej Nieustającej Pomocy za wszelkie odebrane łaski oraz z prośbą o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Kazimierza Kloca w 31 rocznicę śmierci, śp. brata Czesława, śp. Krzysztofa Menzel, za zmarłych Rodziców i Teściów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z podziękowaniem Matce Bożej Nieustającej Pomocy, za wszelkie otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.

I Niedziela Wielkiego Postu.