INTENCJE PARAFIALNE
OD 2019-03-11 DO 2019-03-17

Poniedziałek, 11 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Małgorzatę Mirosławską w 8 rocznicę śmierci, śp babcię Jadwigę Betka, śp. Stanisława, Andrzeja Betka, śp. Antoniego Murawskiego, śp. Emilię Murawską i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wtorek, 12 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wojciecha Samelczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od Rodzeństwa z rodzinami.

Środa, 13 marzec 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach Ojca Świętego Franciszka z okazji 6 rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, aby Jezus Dobry Pasterz umacniał w odpowiedzialnej posłudze pasterskiej dla całego świata a Duch Święty dopomagał w wielkiej odnowie całego Kościoła. W intencjach wszystkich biskupów w naszej Ojczyźnie z okazji 100 lecia Konferencji Episkopatu Polski, prosząc Kochającego Boga o mądre i odpowiedzialne przewodniczenie wszystkim wspólnotom diecezjalnym w Polsce. W intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o jak najowocniejsze przeżycie czasu Wielkiego Postu i wytrwanie w swoich postanowieniach. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu wszystkich życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Stefanię Marach w 13 rocznicę śmierci, śp. Józefa i Damiana Marach śp. Ks. Kan. Ryszarda Kurpisza i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Józefa Dratwińskiego, zmarłych z rodzin Kruków i Maniów; śp. Bernadetę, Rafała Dudziak, śp. Eugeniusza Lipowego, śp. Bożenę, Zbigniewa Kalitka; śp. Kazimierza Buduj; wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 14 marzec 2019 r

godz: 18:00W intencjach całej Wspólnoty Świętego Walentego, aby święty Patron dopomagał wszystkim parafianom w drodze ku świętości. Prosząc o szczególne wstawiennictwo w intencjach chorych i cierpiących ze wspólnoty oraz za wszystkich zmarłych członków wspólnoty o radość życia wiecznego w niebie.

Piątek, 15 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Urszulę Marach i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Sobota, 16 marzec 2019 r

godz: 18:00 1) Z podziękowaniami Kochającemu Bogu, za przeżyte 80 lat; za wszelkie otrzymane łaski, zdrowie, za wszystkich, którym dane było pomagać i wspierać poprzez posługę medyczną i lekarską. Prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny o wszelkie dobro dalsze zdrowie, umacnianie wiary, nadziei i miłości na dalsze lata życia oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny i przyjaciół.

2) Za zmarłych śp. syna Mariana, śp. rodziców z rodzin Gertner i Styzińskich, śp. Juliannę Majchrzak, zmarłe rodzeństwo i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Niedziela, 17 marzec 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Rodziców Janinę, Kazimierza Szklarskich, śp. Helenę, Józefa Domagała, za zmarłych dziadków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Józefa Łeszyk w 11 rocznicę śmierci, śp. Ewę Łeszyk, śp. Jolantę Urbańczak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Macieja Janowicza, za zmarłych z rodziny Janowiczów, Lembiczów, Gbiorczyków i Nowickich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

II Niedziela Wielkiego Postu.