OD 2019-03-18 DO 2019-03-24

Poniedziałek, 18 marzec 2019 r

godz: 18:00Rezerwacja P. Marzena Ratajczak.

Wtorek, 19 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mieczysława Zapłatę w 11 rocznicę śmierci, śp. Sławomira Zapłatę, śp. Jana i Franciszka Zapłatów, śp. Leona, Genowefę, Jadwigę Samol, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP.

Środa, 20 marzec 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o jak najowocniejsze przeżycie czasu Wielkiego Postu i wytrwanie w swoich dobrych postanowieniach. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu różnych życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Anielę Simon, śp. Halinę Pochylską, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Czwartek, 21 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wojciecha Samelczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych - intencja od Rodzeństwa z rodzinami.

Piątek, 22 marzec 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, aby dziedzictwo Św. Papieża było umacniane w naszej Ojczyźnie. W intencjach powołanych z naszej parafii: Siostry Teresy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka o wszelkie łaski zdrowie i opiekę Matki Najświętszej. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Krystynę Ratajczak - intencja od Brata Hieronima z rodziną, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Nieba.

Msza Papieska.

Sobota, 23 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Tadeusza Ratajczaka w 2 rocznicę śmierci, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Niedziela, 24 marzec 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Józefa, Leonardę Ratajczak, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. rodziców Leona, Gertrudę Ratajczak, śp. Jana, Melanię Ratajczak, śp. brata Zygmunta, śp. Feliksa Fengler, śp. Krystynę Ratajczak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Józefa i Annę Głuszak, zmarłych krewnych z rodzin: Głuszaków, Rzepków i Dudzików, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

III Niedziela Wielkiego Postu.