INTENCJE PARAFIALNE
OD 2019-03-25 DO 2019-03-31

Poniedziałek, 25 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Apolonię Gbiorczyk w 2 rocznicę śmierci, śp. Jana, Jerzego Gbiorczyków, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

Wtorek, 26 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wojciecha Samelczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie - intencja od sąsiadów.

Środa, 27 marzec 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o jak najowocniejsze przeżycie czasu Wielkiego Postu i wytrwanie we wszystkich swoich dobrych postanowieniach. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin, spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 28 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Romana Wawrzyniaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od siostry Aurelii z mężem i chrześniaczki Agnieszki z rodziną.

Piątek, 29 marzec 2019 r

godz: 16:00Msza ślubna.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Księdza Michała Mietlińskiego, aby Miłosierny Bóg za jego gorliwą posługę kapłańską dał radość życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

Sobota, 30 marzec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Ewę, Jana Bernarda Ratajczak, śp. Czesława Śledz, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, szczęśliwy powrót do zdrowia dla Marty, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela, 31 marzec 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Mieczysławę i Kazimierza Szymczak, śp. Henrykę Cieślak, śp. Krzysztofa Ratajczak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Irenę, Stanisława, Pelagię, Floriana Bortel, śp. Mariannę, Franciszka Mejzów, śp. Łucję, Mariana Samelczak, śp. Waleriana Drobnika, śp. Krystynę Schmidt, zmarłych z rodziny Bortlów i Mejzów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Jana Marię Ślepskich, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

IV Niedziela Wielkiego Postu.