OD 2019-04-01 DO 2019-04-07

Poniedziałek, 1 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wojciecha Samelczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od teściowej.

Wtorek, 2 kwiecień 2019 r

godz: 13:00Msza pogrzebowa - śp. Ryszard Lasota.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Eugeniusza Małeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja od chrześniaczki Katarzyny z mężem i dziećmi.

Środa, 3 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o dobre przeżycie czasu Wielkiego Postu i wytrwanie w swoich wszystkich postanowieniach oraz otwarcie swoich serc na uczynki miłosierdzia. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin, spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Czwartek, 4 kwiecień 2019 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich powołanych z naszej parafii - Siostrę Teresę Michałowską, Siostrę Łukaszę Kirsch, Ks. kan. Stefana Stachowiaka, aby Chrystus Dobry Pasterz wspierał ich w życiu zakonnym i kapłańskim wszelkimi łaskami. Z prośbą o liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej wspólnoty parafialnej oraz w intencjach Towarzystwa Przyjaciół naszego ASD w Poznaniu prosząc o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 5 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mariana Antkowiaka w 19 rocznicę śmierci, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 6 kwiecień 2019 r

godz: 17:00Chrzest.

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 7 kwiecień 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Mariannę Manię w 7 rocznicę śmierci, śp. Wawrzyńca Manię, wszystkich zmarłych z rodziny, aby mogli się cieszyć wiecznym szczęściem w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Kochającego Boga i za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o wszelkie łaski, zdrowie dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Zofię, Franciszka, Walentego Pracharczyk, śp. Stefanię, Kazimierza Mrozkowiak, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą do Kochającego Boga i za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o wszelkie łaski i zdrowie dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Annę Małecką w 26 rocznicę śmierci, śp. Ludwika Małeckiego, śp. Marię, Stanisława Rygusik, śp. Tomasza, Józefa Bura, śp. Władysławę, Józefa Borowczak, śp. Małgorzatę Urbańczak, śp. Zofię, Stanisława Homa, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Kochającego Boga o zdrowie, wszelkie łaski, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin.

V Niedziela Wielkiego Postu.