OD 2019-04-08 DO 2019-04-14

Poniedziałek, 8 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Eugeniusza Małeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od wszystkich sąsiadów.

Wtorek, 9 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stanisława Cieślawskiego w 1 rocznicę śmierci, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Środa, 10 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o dobre przeżycie czasu Wielkiego Postu, wytrwanie w swoich postanowieniach. O wszelkie łaski na czas zbliżających się naszych Misji Parafialnych przygotowujących nas do Nawiedzenia Matki Bożej w Ikonie Jasnogórskiej. Za Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy będą prowadzić nasze misje o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. W intencjach zmarłych z naszych rodzin: śp. Mariana Strażyńskiego w rocznicę śmierci, śp. Marię i Ludwika Bajer, zmarłych z rodzin Kawczyńskich, Strażyńskich i Stankowiaków; śp. Janinę Witkiewicz w 10 rocznicę śmierci, wszystkich, którzy zginęli w czasie II wojny w Katyniu i ofiary katastrofy Smoleńskiej oraz wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Kochający Bóg otworzył im wszystkim Bramy Niebios.

Czwartek, 11 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Dariusza Troszyńskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od żony i syna.

Piątek, 12 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Benona Marach w 10 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Marachów i Poprawskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Sobota, 13 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Wacława Głuszaka w 21 rocznicę śmierci, śp. Eleonorę, Eugeniusza, Krystynę Głuszak, śp. Apolonię, Mikołaja, Józefa Majchrzak, zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Niedziela, 14 kwiecień 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Jolantę Urbańczak w 9 rocznicę śmierci, śp. Ewę Łeszyk, śp. Józefa Łeszyk, śp Rodziców Anielę, Wincentego Urbańczak, śp. Agnieszkę, Stanisława Wojtkowiak, śp. Marię, Edwarda Cieślik, śp. Wandę Wańską, śp. Andrzeja Urbańczak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla naszych rodzin.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Ludwika, Pelagię, Bogusława Kamieniarz, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Stanisława Mejza w 2 rocznicę śmierci, śp. Halinę, Ryszarda Mejza, śp. Wandę Wańską, śp. Zofię, Jana Pawlak, śp. zmarłe rodzeństwo, wszystkich zmarłych z rodzin Mejzów i Pawlaków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.