OD 2019-04-15 DO 2019-04-21

Poniedziałek, 15 kwiecień 2019 r

godz: 18:00W intencjach całej Wspólnoty Świętego Walentego, za nasze rodziny o wszelkie łaski, Boże błogosławieństwo na nadchodzące święta. Za wszystkich chorych ze wspólnoty, o potrzebne siły i zdrowie w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za wszystkich zmarłych ze wspólnoty i naszych rodzin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Wielki Poniedziałek.

Wtorek, 16 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Elwirę i Edmunda Wawrzyniak, śp. Sabinę Wałkiewicz, za wszystkich zmarłych z rodzin: Sierackich, Rybarczyków i Firlejów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wielki Wtorek.

Środa, 17 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o piękne przeżycie Wielkiego Tygodnia, Triduum Paschalnego oraz nadchodzących świąt. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin śp. Mieczysława Witkiewicz, śp. Kazimierę Walczak, wszystkich zmarłych z rodziny, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życie wiecznego w niebie.

Wielka Środa.

Czwartek, 18 kwiecień 2019 r

godz: 18:00W intencjach powołanych z naszej parafii Siostry Teresy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks.. kan. Stefana Stachowiaka, prosząc Chrystusa Dobrego Pasterza, o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo w posłudze kapłańskiej i zakonnej. O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej rodziny parafialnej. Za całe Towarzystwo Przyjaciół ASD w Poznaniu o wszelkie umacnianie i wsparcie modlitewne wszystkich seminarzystów, szczególnie przygotowujących się do święceń diakonatu i prezbiteratu.

Wielki Czwartek Wieczerzy Pańskiej.

Piątek, 19 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Liturgia Męki Pańskiej.

Wielki Piątek.

Sobota, 20 kwiecień 2019 r

godz: 20:00Za wszystkich Parafian.

Wielka Sobota Liturgia Wigilii Paschalnej.

Niedziela, 21 kwiecień 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych z naszych rodzin śp. Helenę Franciszka Poloch, śp. Cecylię Bolesława Kucharskich, śp. Teresę Urban, śp. Tadeusza Kozicę, aby Chrystus Zmartwychwstały wprowadził ich w Bramy Raju. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Z prośba do Pana Boga i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, aby Chrystus Zmartwychwstały, błogosławił całej rodzinie obdarowując zdrowiem, nadzieją, miłością i szczęściem.

godz: 11:301) Rezerwacja Pani Mirek.
2) W intencjach Marii z okazji 85 rocznicy urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Jubilatki i całej rodziny.

Wielka Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.